Głośnik Bezprzewodowy Creative MuVo Play Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Bezprzewodowy Creative MuVo Play Niebieski - Blue
Creative MuVo Play to kompaktowy głośnik Bluetooth, który łączy mobilność z wyjątkową jakością dźwięku. Wyposażony w podwójne mikromembrany i membrany basowe, zapewnia mocne brzmienie mimo niewielkich rozmiarów. Dzięki wodoodporności IPX7 doskonale sprawdza się na plaży, kempingu czy przy basenie. To głośnik przenośny, który gra nawet do 10 godzin, oferując łączność Bluetooth 5.0 i funkcję głośnika z mikrofonem do rozmów.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.0, Wejście Aux, Akumulator |
| Moc | 10 W |
| Rodzaje złączy | Mini jack 3,5 mm stereo, USB-C |
| Dodatkowe informacje | Zasięg: 10 m. Częstotliwość robocza: 2402–2480 MHz, bezprzewodowe połączenie stereo, wytrzymałość baterii: do 10h, certyfikat wodoszczelności IPX7, kompatybilny z SIRI / ASYSTENT GOOGLE, System dźwięku: stereofoniczny. |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C/USB-A, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Grubość | 110 mm |
| Waga | 360 g |
| Kod sklepu (SKU) | CRE000052 |
| Kod producenta (EAN) | 5390660192883 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.