Apple Watch Series 10 (2024) GPS + Cellular 46 mm koperta tytanowa Slate + pasek Slate Milanese Loop S/M
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Apple Watch Series 10 (2024) GPS + Cellular 46 mm koperta tytanowa Slate + pasek Slate Milanese Loop S/M
Specyfikacja
| Kompatybilność | Apple z iOS 18.0 lub nowszym, Apple iPhone XS lub nowszy w tym iPhone SE (2. gen. lub nowszy) |
| Rozdzielczość ekranu | 416 x 496 pikseli |
| Przekątna ekranu | 1,96" |
| Typ ekranu | Retina OLED LTPO3 |
| Pojemność baterii | 327 mAh; Wbudowana bateria litowo‑jonowa; Czas pracy: do 18h standardowego użytkowania, do 36h w trybie Niskie zużycie energii |
| Łączność | 4G LTE (eSIM), WiFi 4,Bluetooth 5.3, GPS L1, GNSS, Galileo i BeiDou, Apple Pay, GymKit, Obsługa funkcji Apple Watch dla Twoich dzieci |
| Funkcje | Czujnik pracy serca, Optyczny czujnik tętna 3 gen. Czujnik natlenienia krwi, Czujnik temperatury, Kompas, Wysokościomierz, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia, Głębokościomierz, Czujnik temperatury wody |
| Funkcje | Apka Tlen we krwi, Apka EKG, Śledzenie cyklu menstruacyjnego, Apka Tętno, Powiadomienia o arytmii, Apka Leki, Apka Uważność z sekcją Nastrój, Apka Hałas, Apka Sen, Powiadomienia o bezdechu sennym |
| Funkcje | Odbieranie i wykonywanie połączeń, SMS, Alarmowe SOS, Międzynarodowe połączenia alarmowe, Syrena alarmowa, Wykrywanie wypadków, Wykrywanie upadku, Funkcja Ślad; Treningi i aktywność: bieganie, wędrówka, jazda na rowerze, pływanie, golf, joga, pilates |
| Materiał | Koperta: tytan, Szkło: Ion‑X; Pasek: bransoleta mediolańska w kolorze tytanu łupkowego; Szkło nie zawiera arsenu, Bez rtęci, BFR i PCW |
| Wymiary | 46 x 39 x 9,7 mm, pasuje na nadgarstki o obwodzie 140-190 mm |
| Waga | 41,7 g |
| Dodatkowe informacje | Pojemność 64 GB, Układ SiP S10 z 64‑bitowym 2-rdzeniowym procesorem, Oporność: IP6X, Wodoodporność: 50 m, Temp. pracy: od 0°C do 35°C |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB-C do ładowania podłączany magnetycznie (1m), pasek |
| Kod sklepu (SKU) | MC7R4ET/A |
| Kod producenta (EAN) | 195949896415 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.