Mikrofon Rode VideoMic Me do smartfona
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon Rode VideoMic Me do smartfona
Rode VideoMic Me to niewielki mikrofon kierunkowy, który przeniesie dźwięk nagrywany przez Twojego smartfona (Iphone, Ipad) na niespotykany dotąd poziom. Wpinany jest bezpośrednio w gniazdo słuchawkowe. Znacząco wpływa na poprawę jakości dźwięku nagrywanego w filmach, cechuje się szerokim pasmem przenoszenia oraz wysoką czułością. Świetnie sprawdzi się podczas rejestrowania koncertów, tworzenia podcastów czy materiałów na Instagram.

Nie daj się zaskoczyć!
Smartfon w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym narzędziem dla każdego z nas. Towarzyszy nam stale - w pracy, na urlopie, w podróży. Nawet proste wideo na Instagramie czy Facebooku może wyróżnić się nie tylko ciekawym obrazem, ale także doskonałym brzmieniem. Spraw, aby wzrosła Twoja popularność i daj słuchać siebie innym. Z mikrofonem Rode VideoMic Me jesteś gotowy na popularność.

Bez zbędnych zakłóceń
Mikrofon zarejestruje wyraźnie dźwięki z Twojego otoczenia nawet w najbardziej wymagających warunkach. W zestawie z mikrofonem otrzymasz profesjonalną osłonę przeciwwietrzną typu Deadcat, która zniweluje nieprzyjemne dźwięki wywoływane przez wiatr.
Nie wymaga baterii
Mikrofon Rode VideoMic Me nie potrzebuje żadnego dodatkowego zasilania. Nie musisz się martwić o wyczerpanie akumulatora lub kupno baterii. Nagrywaj i ciesz się chwilą.
Mikrofon Rode VideoMicro II - mały, lekki, uniwesalny
VideoMicro II to wymarzony sprzęt dla mobilnego twórcy. Waży zaledwie 39 gramów i jest niewiarygodnie kompaktowy. Zajmuje mikroskopijną ilość miejsca i doskonale sprawdzi się przy nagrywaniu z aparatami cyfrowymi, kamerami sportowymi i smartfonami.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Smartfony |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 10 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -33dB, 1 V/Pa (22 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB dla 1 kHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 140 dB SPL (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ) |
| Szumy | 74.5 dB |
| Złącza | Jack TRRS 3,5 mm (1 szt), Minijack 3,5 mm (1 szt) |
| System mocowania | Klips |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 38 mm x 21 mm |
| Waga | 34 g |
| Dodatkowe informacje | Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, możliwość podłączenia słuchawek |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwietrzna, uchwyt mikrofonowy |
| Kod sklepu (SKU) | RODEVIDEOMIME |
| Kod producenta (EAN) | 698813004478 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.