towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Boya BY-M3
Doskonały mikrofon dookólny przeznaczony dla urządzeń z systemem android oraz innych, korzystających z portu USB-C. Częstotliwość próbkowania 16 bitów / 48 kHz czyni mikrofon Boya BY-M3 idealny narzędziem do nagrywania vlogów, podcastów, wywiadów, sprawdzi się także doskonale dla graczy nagrywających streamy. Skutecznie eliminuje niepożądane szumy tła i daje bardzo wysoką jakość nagrań. Bardzo długi przewód, nawet do 6 metrów pozwala na wygodne korzystanie i podłączenie mikrofonu w każdych warunkach.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 46 kHz / 16 bit |
| Czułość | -40 dB |
| Impedancja | 1000 om |
| Szumy | 76 dB |
| Złącza | USB-C (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 44,5 g |
| Dodatkowe informacje | Prosta instalacja typu Plug and Play, długość kabla: 6 m |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi, klips, osłona przeciwwietrzna, pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | BY-M3 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008024944 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.