Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 4 Białe - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 4 Białe - White
Słuchawki douszne Redmi Buds 4 wyposażono w hybrydową technologię ANC, która skutecznie redukuje hałas z otoczenia, co umożliwia pełne skupienie na ulubionej muzyce. Te nowoczesne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi oferują imponujący czas pracy do 30 godzin z etui ładującym oraz funkcję szybkiego ładowania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe: wyjście 5V (150mA), wejście 5V (450mA) |
| Maksymalny czas pracy | 30 h (z etui ładującym), 6 h (na jednym naładowaniu) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Aplikacja Xiaomi Earbuds, tryb podwójnej przezroczystości, 3 poziomy ANC, dynamiczny sterownik 10mm, membrana 0,006 mm, strojenie przez Xiaomi Acoustic Lab Spraw, klasa szczelności IP54. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Funkcja znajdź słuchawki, impendancja: 16Ω±15%, pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz, hybrydowa aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, sterowanie dotykowe. |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4,5 g (słuchawka) |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, kabel ładujący USB-C x 1, instrukcja obsługi x 1. |
| Kod sklepu (SKU) | BHR5846GL |
| Kod producenta (EAN) | 6934177773853 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.