Skaner do negatywów/filmów/slajdów Kodak Scanza Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Skaner do negatywów/filmów/slajdów Kodak Scanza Czarny - Black
Ten skaner do negatywów i slajdów Kodak Scanza działa jako samodzielne urządzenie z wbudowanym ekranem, które umożliwia skanowanie filmów 35 mm i innych formatów z rzeczywistą rozdzielczością 14 MP, z możliwością interpolacji do 22MP, a następnie zapis na karcie SD. Przechodzenie materiałów analogowych do cyfrowych plików JPG odbywa się szybko, a dzięki portom USB i HDMI możliwe jest podłączenie urządzenia bezpośrednio do telewizora.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Slajdy, filmy, klisze, negatywy 35mm / 126mm / 110mm / 8mm oraz Super 8 |
| Formaty edycji | JPEG |
| Maksymalny zakres skanowania | Filmy (negatywy/klisze): 35 mm, 126 mm, 110 mm, Super 8, 8 mm; Slajdy (przezrocza): 35 mm, 110 mm, 126 mm. |
| Rozdzielczość wyjściowa | Sensor obrazu: CMOS 14 MP |
| Rozdzielczość skanowania | 14MP (rozdzielczość rzeczywista) lub 22MP (rozdzielczość uzyskiwana przez interpolację) |
| Funkcje skanowania | Funkcja szybkiego skanowania za pomocą jednego przycisku. |
| Szybkość skanowania | 1 zdjęcie / 2 sekundy |
| Głębia kolorów | 30 Bit |
| Poprawianie obrazu | Korekcja jasności, rozdzielczości oraz kolorystyki skanowanych zdjęć. |
| Interfejs | USB, HDMI, AV, SLOT NA KARTY SD / SDHC / SDXC |
| Pobór mocy | DC 5V |
| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | 3x ramka do skanowania slajdów, 3x ramka do skanowania negatywów, zasilacz sieciowy z wyjściem 230 V, kabel USB, kabel AV, kabel HDMI, szczoteczka do czyszczenia, instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany ekran LCD, regulacja ekranu, wykończenie specjalna gumową warstwą w miejscach, w których umieszcza się filmy, co ma na celu zapobieganie uszkodzenie się skanowanych materiałów. |
| Wymiary | 120 x 120 x 127 mm |
| Waga | 460 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB4278 |
| Kod producenta (EAN) | 840102192780 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.