Powerbank EcoFlow Rapid Pro 20000 mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank EcoFlow Rapid Pro 20000 mAh Czarny - Black
Ten potężny powerbank 20000mah o mocy 230W jest idealnym rozwiązaniem jako powerbank do laptopa, oferując jednocześnie funkcję ładowania urządzeń z portem USB-C wbudowanym kablem 100W. Zapewnia błyskawiczne i niezawodne szybkie ładowanie urządzeń mobilnych oraz jest najlepszym wyborem jako powerbank w podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Akumulator litowy: ok. 400cykli (do 80% pojemności). |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 1x Wbudowany kabel USB-C, 3 x port USB-C (łącznie 230 W). |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz LCD, odporność na upadki do 1 m, odporność na ogień, wejście: kabel USB-C: 100 W; Pogo Pin: 120 W; moc wejściowa USB: 120 W; moc wejściowa Pogo Pin + USB: 120 W, wyjście: kabel USB-C: dwukierunkowe szybkie ładowanie do 100 W, porty USB-C: 65 W |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Grubość | 56 mm |
| Waga | 563,8 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany przewód USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | EF-RAPIDPRO20 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251641289 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.