Gogle VR Meta Quest 3 512 GB Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Gogle VR Meta Quest 3 512 GB Białe - White
Specyfikacja
| Typ produktu | Gogle i kontrolery VR/MR |
| Kompatybilność | Autonomiczne, PC VR (przez Meta Quest Link lub Air Link), smartfony (aplikacja Meta Quest na iOS/Android) |
| Typ ekranu | Dwa wyświetlacze LCD (Dual LCD) z soczewkami Pancake, układ optyczny 4K+ Infinite Display o parametrach 25 PPD i 1218 PPI |
| Pole widzenia | 110° w poziomie/96° w pionie |
| Rozdzielczość ekranu | 2064 x 2208 pikseli na każde oko |
| Przekątna ekranu | System dwóch ekranów (ok. 2,48" na panel) |
| Jasność maksymalna | Regulowana, ok. 100 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | 72 Hz, 90 Hz, 120 Hz |
| Sterowanie | Kontrolery Meta Quest Touch Plus (bez pierścieni, z haptyką TruTouch), precyzyjne śledzenie dłoni (Hand Tracking) |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 5060 mAh; czas pracy ok. 2,2 godziny; ładowanie przez USB-C |
| Pamięć | 8 GB pamięci RAM LPDDR5; pamięć masowa 512 GB |
| Złącza / porty | 1x USB-C, 1x jack 3,5 m, złącze stykowe do stacji ładującej |
| Dźwięk | Zintegrowane głośniki stereo z obsługą dźwięku przestrzennego (3D Spatial Audio), wbudowany układ mikrofonów, wyjście jack 3,5 mm |
| Czujniki | 2x kamera RGB (tryb Passthrough), 4x kamera IR (śledzenie ruchów), czujnik głębi (Depth Sensor), akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Procesor Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2, obsługa Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, płynna (ciągła) regulacja rozstawu soczewek IPD (58 - 71 mm), zmniejszona liczba rozproszonych artefaktów świetlnych |
| Materiał | Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, tekstylny pasek, piankowa nakładka z regulacją odległości od twarzy |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 184 x 160 x 98 mm |
| Waga | 515 g (gogle) |
| Kod sklepu (SKU) | 899-00583-01 |
| Kod producenta (EAN) | 815820024101 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.