Aparat mini w formie breloka Kodak Charmera Blind Box
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat cyfrowy na breloku Kodak Charmera Keychain Digital Blind Box
Kodak Charmera Keychain Digital to retro aparat cyfrowy w formie breloka, gwarantujący nowoczesną zabawę. Ważący zaledwie 30 g w pełni funkcjonalny aparat zmieści się w każdej kieszeni, możesz przypiąć go do kluczy, zawiesić na szlufce od spodni lub przyczepić do torebki. Charmera to przedmiot kolekcjonerski sprzedawany w pudełkach-niespodziankach. Dopiero po jego rozpakowaniu dowiesz się, który kolor wylosujesz – klasyczny żółty, czerwony, szary, biały z geometrycznymi wzorami i rzadko występującym elementem kolekcji Mystery Edition w przezroczystej powłoce. Poczuj retro klimat – zbierz wszystkie 7 i noś wymiennie bądź wszystkie naraz.
Breloczek z aparatem kieszonkowym Charmera – retro zdjęcia bez edycji
Charmera jest całkowicie funkcjonalną miniaturą aparatu 1,6 Mpix. Ma zaledwie 58 × 24,5 × 20 mm, a pomimo tego wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 1440 × 1080 pikseli, idealnej na media społecznościowe i filmy AVI 30 kl./s. Z łatwością znajdziesz najlepsze ujęcie dzięki tylnemu wyświetlaczowi LCD i optycznemu wizjerowi. Mini aparat został wyposażony w stałoogniskowy obiektyw o ekwiwalencie 35 mm. Zrobionym zdjęciom nadasz retro klimat bez konieczności edycji, przy pomocy 7 filtrów – czarno-biały, chłodny, ciepły, żółty piksel, czerwony piksel, niebieski piksel i szary piksel. Ozdobisz je również 4 ramkami inspirowanymi filmem z klasycznymi ikonami Kodaka i obramowaniem w stylu filmowym. Dodaj opcjonalny datownik i nie zapomnij żadnego szczegółu ze swoich najlepszych przygód. Kodak Charmera posiada złącze USB-C – do ładowania i transferu danych. Zaopatrz się w kartę microSD do 128 GB do przechowywania zdjęć – jest niezbędna, ponieważ mini aparat nie ma pamięci wewnętrznej.
Co znajdziesz w pudełku?
-
Mini aparat cyfrowy Kodak Charmera w losowo wybranym kolorze
-
Kabel USB-C
-
Akcesorium do kluczy
-
Karta kolekcjonerska Charmera
-
Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat ultrakompaktowy |
| Model | Kodak Chamera |
| Typ zestawu | Aparat kompaktowy |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | 35 mm f/2.4 |
| Rozmiar matrycy | 1/4" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 1,6 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 1440 x 1080 pikseli |
| Autofokus | Stała ostrość |
| Migawka | Elektroniczna |
| Wizjer | Optyczny |
| Ekran | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Automatyczny |
| Filtry i style obrazu | 7 filtrów (B&W, Cool, Warm, Yellow Pixel, Red Pixel, Blue Pixel, Grey Pixel) oraz 4 ramki Kodak |
| Format zapisu filmów | AVI |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 1440 x 1080p przy 30 kl./s |
| Kompresja filmów | H.264 (domyślny) lub HEVC |
| Format zapisu dźwięku | Stereo |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | microSD do 128 GB (wymagana do działania - brak w zestawie) |
| Złącza | USB-C (ładowanie i transfer danych), USB-A |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria litowo-jonowa |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C, brelok, karta kolekcjonerska, instrukcja obsługi. |
| Wysokość | 24,5 mm |
| Szerokość | 58 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 30 g |
| Kod sklepu (SKU) | RK0601 |
| Kod EAN | 4897116931801 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.