Zdjęcia do legitymacji, dyplomu

 

Dowiedz się, jakie wymogi musi spełniać zdjęcie do legitymacji studenckiej lub do dyplomu. Pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu wymogów Twojej uczelni dla formatu zdjęcia dyplomowego. Zazwyczaj jest ono większe niż zdjęcie legitymacyjne. 

 

Jak powinno wyglądać zdjęcie do legitymacji studenckiej lub dyplomu? 


Twoja twarz powinna być zwrócona idealnie w stronę obiektywu. Nie przechylaj jej na boki, w dół lub w górę. Twarz powinna zajmować 70-80% powierzchni zdjęcia. Tło zdjęcia dyplomowego/legitymacyjnego powinno być jednolicie białe. 

 

Zdjęcie do legitymacji studenckiej, dyplomu - wymiary

 

  1. Wymiary zdjęcia do legitymacji studenckiej: 3,5 x 4,5 cm 
  2. Wymiary zdjęcia do dyplomu: najczęściej uczelnie wymagają rozmiar 4,5 x 6,5 cm. Dla pewności sprawdź dokładne wymogi Twojej uczelni 

Zdjęcie do legitymacji, dyplomu a wady wzroku 

Jeżeli posiadasz wrodzoną lub nabytą wadę wzroku możesz zrobić zdjęcie w ciemnych okularach. Wystarczy, że do dokumentów dołączysz orzeczenie o niepełnosprawności. Jeżeli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe, pamiętaj że nie mogą zmieniać koloru oczu. W przypadku okularów, na szkłach nie powinno odbijać się światło, a oprawki nie powinny zasłaniać brwi. 

 

Nakrycie głowy 


Jeżeli należysz do związku wyznaniowego, możesz wykonać zdjęcie do legitymacji lub zdjęcie do dyplomu w nakryciu głowy. Wizerunek Twojej twarzy powinien być w pełni widoczny. Pamiętaj, że podstawą do uznania zdjęcia z nakryciem jest inny dokument tożsamości, w któym zastosowano tego typu fotografię. 

 

 

Zdjęcie do legitymacji i dyplomu - cena: 

W ABFoto pakiet czterech wydrukowanych zdjęć w odpowiednim formacie kosztuje 45,99 zł. Potrzebujesz więcej? Nie ma problemu, drugi komplet tych samych zdjęć możesz dokupić za 9,99 zł. Pomyśl również nad wersją elektroniczną którą możesz wykorzystać w celu innym niż legitymacja czy dyplom. Wysyłka zdjęcia na maila to tylko 8 zł.

 

 

Znajdź najbliższy salon AB Foto w swojej okolicy:

 

SALONY AB FOTO, W KTÓRYCH ZROBISZ ZDJĘCIA DO LEGITYMACJI, DYPLOMU I INNYCH DOKUMENTÓW:

 

Nasze salony AB Foto, w których zrobisz zdjęcia do legitymacji lub dyplomu, są rozsiane na terenie całej Polski. Ekspresowe zdjęcia legitymacji i dyplomu wykonasz w takich miastach jak: 

BiałystokBydgoszczGdańskJastrzębie - ZdrójKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynRzeszówSzczecinToruńWarszawa i Wrocław.


Zapraszamy!


  • rzetelna firma
  • forbes2015
  • forbes2014
  • PFR_wsparcie
  • forbes2013
  • gepard biznesu
  • gazele biznesu
  • szkoly