Zdjęcia
do legitymacji szkolnej, studenckiej, dyplomu

 

Dowiedz się, jakie wymogi musi spełniać zdjęcie do legitymacji szkolnej, studenckiej, wojskowej, policyjnej, służbowej czy prasowej. Pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu wymogów Twojej uczelni dla formatu zdjęcia dyplomowego. Zazwyczaj jest ono większe niż zdjęcie legitymacyjne. 

 

Przejdź na naszego bloga i dowiedz się, jak prawidłowo przygotować się do zdjęcia legitymacyjnego.

 

Jak powinno wyglądać zdjęcie do legitymacji studenckiej, szkolnej lub dyplomu? 


Twoja twarz powinna być zwrócona idealnie w stronę obiektywu. Nie przechylaj jej na boki, w dół lub w górę. Twarz powinna zajmować 70-80% powierzchni zdjęcia. Tło zdjęcia dyplomowego/legitymacyjnego powinno być jednolicie białe. 

 

 

Zdjęcie do legitymacji studenckiej, szkolnej, dyplomu - wymiary

 

  1. Wymiary zdjęcia do legitymacji studenckiej: 3,5 x 4,5 cm 
  2. Wymiary zdjęcia do dyplomu: najczęściej uczelnie wymagają rozmiar 4,5 x 6,5 cm. Dla pewności sprawdź dokładne wymogi Twojej uczelni 


Zdjęcie do legitymacji, dyplomu a wady wzroku 

Jeżeli posiadasz wrodzoną lub nabytą wadę wzroku możesz zrobić zdjęcie w ciemnych okularach. Wystarczy, że do dokumentów dołączysz orzeczenie o niepełnosprawności. Jeżeli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe, pamiętaj że nie mogą zmieniać koloru oczu. W przypadku okularów, na szkłach nie powinno odbijać się światło, a oprawki nie powinny zasłaniać brwi. 

 

Zdjęcia do legitymacji studenckiej, szkolnej - nakrycie głowy 

 

Jeżeli należysz do związku wyznaniowego, możesz wykonać zdjęcie do legitymacji lub zdjęcie do dyplomu w nakryciu głowy. Wizerunek Twojej twarzy powinien być w pełni widoczny. Pamiętaj, że podstawą do uznania zdjęcia z nakryciem jest inny dokument tożsamości, w któym zastosowano tego typu fotografię. 

 

 

Zdjęcie do legitymacji i dyplomu - cena

W ABFoto pakiet czterech wydrukowanych zdjęć w odpowiednim formacie kosztuje 49,99 zł. Potrzebujesz więcej zdjęć? Nie ma problemu, drugi komplet tych samych zdjęć możesz dokupić za 9,99 zł. Pomyśl również nad wersją elektroniczną którą możesz wykorzystać w celu innym niż legitymacja czy dyplom. Wysyłka zdjęcia na maila to tylko 8,99 zł.

 

 

Znajdź najbliższy salon AB Foto w swojej okolicy:

 

SALONY AB FOTO, W KTÓRYCH ZROBISZ ZDJĘCIA DO LEGITYMACJI SZKOLNEJ, STUDENCKIEJ, DYPLOMU I INNYCH DOKUMENTÓW:

 

Nasze salony AB Foto, w których zrobisz zdjęcia do legitymacji lub dyplomu, są rozsiane na terenie całej Polski. Ekspresowe zdjęcia legitymacji i dyplomu wykonasz w takich miastach jak: 

BiałystokGdańskJastrzębie - ZdrójKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynRzeszówSzczecinToruńWarszawa i Wrocław.


Zapraszamy!


  • rzetelna firma
  • forbes2015
  • forbes2014
  • PFR_wsparcie
  • forbes2013
  • gepard biznesu
  • gazele biznesu
  • szkoly