Statyw Benro Tortoise TTOR24C + głowica GX30
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Benro Tortoise TTOR24C z głowicą GX30
Mały, ale potężny statyw z serii Tortoise TTOR24C został opracowany dla tych, którzy szukają kompaktowego, lekkiego statywu podróżnego, który przewyższa swoją wagę, jeśli chodzi o nośność i stabilność. Bez dodatkowej kolumny środkowej średnica złożonego żółwia wynosi zaledwie 3,1 cala (8 cm), co czyni go niezwykle przenośnym i łatwym do przechowywania w plecaku.
Głowica GX30
GX30 reprezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie serię głowic kulowych Benro. Wizualnie atrakcyjna, charakteryzuje się niskoprofilową konstrukcją, która zapewnia najwyższą stabilność, trwałość i komfort pracy oczekiwany przez wymagających profesjonalistów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 122 cm |
| Wysokość minimalna | 10,5 cm |
| Długość po złożeniu | 45,5 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 1,13 kg |
| Dołączone akcesoria | Gumowe stopki, kolce, torba transportowa |
| Kod sklepu (SKU) | TTOR24CGX30 |
| Kod producenta (EAN) | 6931747314485 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.