Słuchawki bezprzewodowe JBL TUNE 520BT białe
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki bezprzewodowe JBL TUNE 520BT białe
Słuchawki JBL Tune 520BT przesyłają potężny dźwięk JBL Pure Bass dzięki najnowszej technologii Bluetooth v. 5.3. Łatwe w obsłudze zapewniają do 57 godzin czystej przyjemności i dodatkowe 3 godziny pracy na baterii po zaledwie 5 minutach ładowania. Pobierz bezpłatną aplikację JBL Headphones i dostosuj swój dźwięk za pomocą korektora, a komunikaty głosowe poprowadzą Cię przez funkcje słuchawek. Steruj połączeniami, dźwiękiem i głośnością dzięki wygodnym przyciskom na nauszniku. W razie połączenia podczas oglądania filmu na innym urządzeniu, słuchawki JBL Tune 520BT płynnie przełączą się na telefon, dzięki czemu nigdy nie przegapisz rozmowy.
JBL TUNE 510BT - współpraca z Siri i Google
Słuchawki pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google bez użycia urządzenia mobilnego.JBL Tune 520BT są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach i posiadają nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa (Bluetooth 5.3) |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 450 mAh |
| Maksymalny czas pracy | 57 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz, czułość słuchawek: 102 dB, kompatybilność Asystent Google, Siri, możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie, dedykowana aplikacja |
| Kolor | Biały |
| Waga | 157 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | JBLT520BTWE |
| Kod producenta (EAN) | 6925281964732 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.