towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Kijek do selfie z pilotem i lampą
Gadżet dla każdego miłośnika smartfonowej fotografii. Bezprzewodowy selfie stick mogący również pełnić funkcję trójnożnego statywu z wbudowaną lamą LED.

Wbudowany pilot i funkcja statywu
Obsługuj swój telefon na odległość dzięki dołączonemu pilotowi z zasięgiem do 10 metrów. Selfie stick Mcdodo łatwo zmienisz w stabilny trójnożny statyw na telefon, co jeszcze bardziej zwiększa liczbę zastosowań gadżetu.

Selfie stick kompatybilny z każdym smartfonem
Wytrzymały uchwyt utrzyma nawet najcięższe modele telefonów, a regulacja 360 stopni z wysuwaną nóżką w trybie statywu, pozwoli Ci idealnie ustawić kadr.

Specyfikacja
| Maksymalna długość | 70 cm |
| Długość po złożeniu | 15,2 cm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Wykończenie | Aluminium, ABS |
| Waga | 140 g |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Pilot zdalnego sterowania obsługujący systemy Android i iOS, 8 trybów świecenia wbudowanej lampy LED: 4 ciepłe, 4 zimne |
| Kod sklepu (SKU) | SS1781 |
| Kod producenta (EAN) | 6921002617819 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.