Samsung Galaxy Tab S8 11" 8 GB / 128 GB / Wi-Fi / rysik S-Pen / grafitowy
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Grafitowy Galaxy Tab S8
Wyjątkowy tablet Samsung Galaxy Tab S8 może stać się Twoim najlepszym partnerem w rozrywce i pracy. W ultra smukłej obudowie Tab S8 zamknięto topowy procesor Snapdragon 8 Gen 1, układ graficzny Adreno 730, 8GB szybkiej pamięci RAM oraz 128 GB pamięci na dane i jeszcze lepszy rysik S-Pen oraz najszybszą łączność Wi-Fi 6E, która umożliwi transfer danych z kosmicznymi prędkościami do 2.4 Gbps. Doskonały ekran o przekątnej 11 cali wyświetla pełen detali obraz w rozdzielczości WQXGA, wysokiej jakości głośniki dostarczą przestrzennego dźwięku w technologii Dolby Atmos, a potężna bateria zapewni Ci wiele godzin intensywnych doznań. Zobacz jak smukła i lekka jest metalowa obudowa Galaxy Tab S8, bez problemów schowasz go nawet w niewielkiej torbie, ciesząc się prawdziwą mobilnością i minimalistycznym stylem.

Genialny ekran 120 Hz w w Samsungu Galaxy Tab S8
W Samsungu Galaxy Tab S8 znajdziesz ultra płynny ekran o częstotliwości odświeżania podwyższonej do 120 Hz. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2 560 x 1 600 (WQXGA) wykonano w technologii LTPS TFT, która co zapewnia wyjątkową długowieczność, a Ty nie musisz już obawiać się długotrwałego wyświetlania statycznych treści. Wysoka jasność i kontrast oraz znakomite odwzorowanie kolorów pozwolą cieszyć się pełnią doznań, zarówno gdy pracujesz, jak i oddajesz się zabawie. Ekran Samsung Tab S8 zaprojektowano pod kątem pełnej współpracy z rysikiem S Pen.

Potęga procesora Snapdragon 8 1. generacji w Galaxy Tab S8
Samsungu Galaxy Tab S8 spełni wszystkie oczekiwania osób oczekujących wydajności bez kompromisów. W smukłej obudowie z aluminium ukryto komponenty, będące gwarantem pełni mocy niezależnie od pracy jaką wykonujesz, a to za sprawą najmocniejszego procesora Snapdragon 8 Gen 1. Aż 8 GB szybkiej pamięci RAM umożliwia wielozadaniowość na niespotykanym poziomie - nawet gdy jednocześnie korzystasz z wielu wymagających aplikacji graficznych. Efekty swojej pracy zapiszesz w pamięci wewnętrznej o pojemności 128 GB, którą możesz rozszerzyć o aż 1 TB, przy pomocy popularnych kart microSD.

Galaxy Tab S8 z rysikiem S-Pen
Odkrywaj nieograniczone możliwości, jaki zapewnia rysik S-Pen! Zobacz jak naturalnie układa się w dłoni i zapewnia imponującą czułość na nacisk i niezauważalne opóźnienia, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie od tworzenia notatek, szkicowania po obróbkę zdjęć. Precyzja rysika S-Pen oddaje niuanse każdego szkicu, a wyrafinowany system rozpoznawania pisma rozszyfruje nawet niewyraźne bazgroły. Nie martw się, że go zgubisz - rysik S-Pen magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8, by się ładować.

Notatki Samsung w Galaxy Tab S8
Tablet S8 to nie tylko świetne podzespoły i perfekcyjny design ale przede wszystkim mnóstwo aplikacji stworzonych specjalnie dla rysika S-Pen. Notatki Samsung są idealnym połączeniem prostoty, a zarazem maksymalizacji możliwości. Za ich pomocą możesz w szybki sposób zapisywać swoje notatki, szkice, czy rysunki a dzięki złożonemu algorytmowi także przekształcać odręczne notatki na zapiski w formie tekstu cyfrowego.

Uwolnij swoją kreatywność z Galaxy Tab S8 i Clip Studio Paint
Wybierając Tablet S8 otrzymasz darmową, sześciomiesięczną licencję programu Clip Studio Paint EX. To intuicyjne i rozbudowane narzędzie, idealne dla wszystkich, którzy kochają rysować i malować. W połączeniu z rysikiem S-Pen będziesz mógł realizować każdą swoją artystyczną wizję, niemal czując kontakt z prawdziwym płótnem lub papierem.

Udostępnij swoje prace dzięki Quick Share
Podziel się efektami swoich Twórczych dokonań. Dzięki Quick Share, swoje dzieła przeniesiesz na smartfon Galaxy lub laptop prosto i szybko - tylko jednym dotknięciem. Z łatwością przesyłaj ogromne pliki ze zdjęciami, animacjami i filmami.

Szybka łączność bezprzewodowa
Nowoczesny tablet to nie tylko dotykowy ekran czy potężna moc obliczeniowa dorównująca laptopom, ale także możliwość łączenia się z Internetem z każdego miejsca Samsung Galaxy Tab S8 wyposażono w łączność Wi-Fi 6E, pozwalającą uzyskać imponujące szybkości nawet do 2.4 Gbps.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy TFT |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | Android 12 |
| Rozdzielczość ekranu | 2 560 x 1 600 piks. |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 px + 6 px |
| Aparatu przedni (MP) | 8.0 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K / 30fps |
| Procesor | Snapdragon 8 Gen 1 (Qualcomm SM8450) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 8 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Bluetooth 5.2, 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM, Wi-Fi |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Materiał obudowy | Metalowa |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Cyfrowy kompas, Czujnik światła, Halla, Żyroskop |
| Wysokość (mm) | 253,8 mm |
| Szerokość (mm) | 165,3 mm |
| Grubość (mm) | 6,3 mm |
| Waga (g) | 503 g |
| Kolor | Grafitowy |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMX700NZAAEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806094147650 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.