Samsung Galaxy S25+ 5G 12/512 GB Srebrny - Silver Shadow
3.88567
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Silver Shadow
Samsung Galaxy S25+ 512GB srebrny to telefon z potężnym procesorem Snapdragon 8 Elite 4 generacji zaprojektowanym specjalnie dla Galaxy pod obsługę zaawansowanych funkcji AI. To telefon z dobrą baterią i inteligentnym oszczędzaniem energii, dzięki którym zapewnia długi czas pracy nawet przy korzystaniu z wymagających aplikacji czy wideorozmów. Ekran o wysokiej rozdzielczości i większej przekątnej, niż w modelu bazowym sprawdzi się zarówno podczas grania, jak i oglądania filmów. Wydajny procesor Qualcomm Snapragon 8 Elite 4 generacji zapewnia skuteczną obsługę zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. Wytrzymała konstrukcja z cienkimi ramkami z aluminium klasy lotniczej ze szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 zabezpieczają telefon przed uszkodzeniem. Jeśli oczekujesz czegoś więcej, niż oferuje podstawowy model serii, wybierz Samsunga S25 512 GB.
Zdjęcia i filmy w najlepszym wydaniu
Samsung Galaxy S25+ 5G to telefon z aparatem głównym 50 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątnym 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, teleobiektywem 10 Mpix z 3-krotnym zoomem jakości optycznej i przednim aparatem 12 Mpix stworzonym do selfie. Dzięki Nightografii do fotografii nocnej wykonasz zachwycające zdjęcia po zmroku z wyraźnym kontrastem światła i cienia bez efektu rozmycia. Z kolei z Photo Assist automatycznie zlikwiduje rozmycia, wyostrzy obraz, wyprostuje kadry czy usunie niepożądane osoby bądź obiekty z ujęcia. Samsungiem Galaxy S25+ możesz nagrywać wideo w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s i automatycznie przycinać je do krótkich rolek na social media dzięki funkcji Auto Trim. Możesz prosto edytować zdjęcia i wideo dzięki silnikowi ProVisual Engine, zaś Object-aware Engine dopasuje ustawienia aparatu do zmiennych warunków oświetleniowych pomagając uchwycić tekstury obiektów i naturalne kolory skóry.
Zachwycająca grafika z wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X
Wyświetlacz 6,7 cala Dynamic AMOLED 2X QHD+ (3120 x 1440 pikseli) w telefonie Samsung Galaxy S25+ zapewnia wysoką jakość obrazu dzięki palecie 16,7 M kolorów i zagęszczeniu 416 pikseli na cal. 2600 nitów jasności szczytowej ekranu zapewnia doskonałą czytelność nawet w pełnym słońcu. Dynamic AMOLED 2X w Samsungu Galaxy S25+ posiada adaptacyjną częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz, dzięki czemu zapewnia płynne odtwarzanie nawet dynamicznych animacji i optymalizuje poziom zużycia energii dostosowując się do rodzaju wykonywanych zadań. Całość chroniona jest szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2, dzięki czemu ekran pozostaje odporny na zarysowania i pęknięcia.
Wydajny chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen
Smartfon Samsung Galaxy S25+ napędzany jest przez 8-rdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy wykonany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz. To potężny procesor zaprojektowany specjalnie dla większej wydajności AI. Został połączony z GPU Adreno 830 i NPU Hexagon przy zachowaniu pełnej kompatybilności wszystkich komponentów. Przekłada się to na szybszy przepływ danych pomiędzy nimi, co jest szczególnie istotne dla płynnego działania zaawansowanych funkcji Galaxy AI i Gemini. W Samsung Galaxy 25+ znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem stworzonym dla AI - One UI 7, a do tego aż 7 lat aktualizacji oprogramowania gwarantując pełne wsparcie systemowe. 12 GB pamięci RAM zapewni płynne działanie sztucznej inteligencji Samsung Galaxy AI oraz nawet bardziej zaawansowanych aplikacji czy gier mobilnych. Samsung S25 + posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także innowacyjny system bezpieczeństwa Samsung Knox zapewniający skuteczną ochronę danych osobowych i systemu. Telefon Samsung Galaxy S25 Plus wyposażono w Dual SIM na dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (lub jedną NanoSIM, a drugą eSIM).
Rozszerz swoje możliwości z Galaxy AI i Google Gemini
Telefon Samsung S25+ 256 GB posiada inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini, a dzięki uczeniu maszynowemu łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając obsługę urządzenia. Wyposażony został w inteligentne widgety, jak nowy Now Bar, który usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności bez konieczności odblokowywania telefonu, Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań na rolki na social media, Audio Eraser to usuwania niechcianych dźwięków z nagrań czy Photo Assist - inteligentnego asystenta aparatu, dzięki któremu można łatwo edytować zdjęcia, aby wyglądały bardziej profesjonalnie. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji w Samsung Galaxy S25+ możliwy jest również chat z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu obiektu bądź usłyszeniu utworu, wykonywanie krótkich streszczeń notatek i filmów czy wykonywanie szybkich podsumowań dnia.
Długi czas pracy i szybkie ładowanie Samsunga S25+
Samsung Galaxy S25+ to telefon z dużą baterią o pojemności 4900 mAh starczającej do 30 godzin odtwarzania wideo. Żywotność akumulatora wynosi do 2000 cykli ładowania, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Telefon Samsung S25+ możesz ładować bezprzewodowo ze standardem Qi2 bądź przewodowo przez złącze USB-C z mocą 25 W lub wyższą. Do zestawu nie dołączono ładowarki, dzięki czemu wybierasz, jak wolisz ładować swój telefon - możesz skorzystać z ładowarki sieciowej Samsung 25W lub indukcyjnej Samsung EP-OR900.
Połączenie eleganckiego designu z wytrzymałością i praktycznością
Samsung Galaxy S25+ 512 GB Silver Shadow to połączenie solidnej i praktycznej konstrukcji z nowoczesnym wyglądem. Kompaktowa obudowa z ramkami Armor Aluminum to nie tylko gwarancja trwałości, ale również pewnego chwytu, co zmniejsza ryzyko upuszczenia. Samsung S25+ 512 GB jest pyłoodporny, kurzoodporny i wodoodporny przy zanurzeniu w wodzie słodkiej do 1,5 m na do 30 minut czasu. Jeśli chcesz zapewnić skuteczniejszą ochronę lub odświeżyć wygląd urządzenia, postaw na etui do Samsung Galaxy S25+ i zabezpiecz je dodatkowo.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1440 pikseli; Quad HD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~513 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny teleobiektyw, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4900 mAh (szczytowa), 4755 mAh (znamionowa); Bateria litowo - polimerowa; Do 30 godzin odtwarzania wideo; Min. żywotność baterii: 2000 cykli |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | Super Fast Charging 2.0 - 45 W; Ładowanie bezprzewodowe - 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x nanoSIM; 2x eSIM; nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2; Ramka: Armor Aluminium |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo; Dolby Atmos; Układ dwóch mikrofonów; Funkcja Adapt Sound; Wsparcie dla kodeków; Samsung Seamless Codec (SSC); UHQ Upscaler; Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA); Wsparcie Samsung DeX; Inteligentne funkcje AI (Boost dialog). |
| Wysokość (mm) | 158,4 mm |
| Szerokość (mm) | 75,8 mm |
| Grubość (mm) | 7,3 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB; Igła do wysuwania tacki sim; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS936BZSGEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095857602 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.