Samsung Galaxy S25 5G 12/128 GB Czarny - Blue Black
4.37
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 128 GB Blue Black
Samsung Galaxy S25 128GB Blue Black posiada mocny chip stworzony z myślą o przetwarzaniu sztucznej inteligencji. To smartfon z dobrą baterią z szybkim ładowaniem przewodowym i bezprzewodowym, zaawansowanym systemem kamer z asystentem aparatu i zaawansowanymi funkcjami AI do edycji oraz wyświetlacz zapewniający płynność animacji, dzięki czemu to dobry smartfon dla graczy, pasjonatów fotografii mobilnej i miłośników filmów czy seriali. Samsung Galaxy S25 128 GB czarny ma wytrzymałą, lekką konstrukcję z cienkimi ramkami z aluminium, certyfikat odporności IP68 oraz ochronę ekranu Corning Gorilla Glass Victus 2, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę przed wodą, kurzem, pyłem, zarysowaniem czy pęknięciem.
Przepiękne zdjęcia i filmy z Samsungiem Galaxy S25
Smartfon Samsung Galaxy S25 128GB w kolorze czarnym posiada nowoczesny aparat przedni o rozdzielczości 12 Mpix do robienia profesjonalnych selfie oraz system trzech tylnych aparatów: główny 50 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu oraz technologią Dual Pixel, ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni oraz teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem optycznym. Posiada zaawansowane funkcje fotograficzne, takie jak Photo Assist umożliwiający łatwe edytowanie zdjęć przy jednoczesnym podglądzie przed wprowadzeniem zmian. Dzięki funkcji Generative Edit można przesuwać, powiększać i usuwać wybrane elementy na zdjęciach. Tryb nocny automatycznie dopasowuje ustawienia aparatu do oświetlenia, co umożliwia robienie wyraźnych zdjęć po zmroku. Dzięki nowoczesnym kamerom w bazowym modelu Samsung S25 można nagrywać filmy w 8K przy 60 kl./s, zaś funkcja Auto Trim automatycznie przycina wideo do krótkich rolek.
Płynna animacja z wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X
Samsung Galaxy S25 posiada wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,2 cala oraz rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli). Dzięki gęstości 416 ppi zapewnia szczegółowe odwzorowanie nawet drobniejszych detali. Ekran Dynamic AMOLED 2X wyświetla blisko 16,7 miliona kolorów, co zapewnia wierne odwzorowanie naturalnych barw sprawiając, że wyświetlana grafika wygląda niezwykle realistycznie. Wyświetlacz w Samsungu S25 jest łatwy do odczytania zarówno w jasnym świetle słonecznym, jak i w ciemności dzięki jasności szczytowej 2600 nitów. Posiada również adaptacyjne odświeżanie ekranu od 1 do 120 Hz zapewniając płynność dynamicznych animacji w grach i filmach, a jednocześnie obniża zużycie energii podczas działań statycznych. Ekran Dynamic AMOLED 2X 6,2 cala ochrania wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, które zapobiega zarysowaniom, pęknięciom oraz zachlapaniu.
Qualcomm Snapdragon 8 Elite - Technologia 3 nm w Samsungu S25
Samsung Galaxy S25 napędza wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen z zegarem 4,47 GHz wykonany w technologii 3 nm. W połączeniu z układem graficznym Adreno 830 i NPU Hexagon zapewnia płynne działanie sztucznej inteligencji czy przetwarzanie wysokiej jakości grafiki i dynamicznych animacji. Całością zarządza system Android 15 z nakładką One UI 7 stworzoną z myślą o inteligentnych funkcjach Galaxy AI. Oprogramowanie Samsunga Galaxy S25 będzie otrzymywać pełne wsparcie aktualizacyjne aż przez 7 lat. 12 GB pamięci RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji oraz wymagających aplikacji. Galaxy S25 został wyposażony w Dual SIM, który zmieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (albo jedną NanoSIM i jedną eSIM). Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. System ochrony Samsung Knox zabezpiecza telefon przed złośliwym oprogramowaniem i nieautoryzowanym dostępem do danych użytkownika przechowywanych w chmurze oraz na urządzeniu.
Galaxy AI i Google Gemini - Przyszłość zaczyna się dzisiaj
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Długi czas pracy i wygodne ładowanie Samsunga Galaxy S25
Samsung S25 zasila bardzo wydajna bateria o pojemności 4000 mAh zapewniająca do 29 h odtwarzania wideo. Żywotność do 2000 cykli gwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym akumulatorze. Bazowy model Samsunga Galaxy S25 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe USB-C z mocą 25 W lub wyższą oraz ładowanie indukcyjne i zwrotne. Do zestawu z telefonem nie dołączono ładowarki, dlatego warto zakupić dodatkowo ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W bądź ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung.
Samsung S25 - Mocna konstrukcja i efektywny design
Samsung Galaxy S25 128 GB Blue Black posiada wytrzymałą obudowę z cienkimi ramkami Armor Aluminum zapewniając skuteczną ochronę przed uszkodzeniem w wyniku upadku czy wstrząsu. Spełnia standard ochrony IP68, co oznacza odporność na kurz, pył i wodę przy zanurzeniu do 1,5 m w słodkiej wodzie przez maksymalnie 30 minut. W celu zapewnienia smartfonowi jeszcze lepszej ochrony przed zabrudzeniami i zarysowaniami, warto dobrać do niego etui do Samsung Galaxy S25 w preferowanym wariancie.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 12 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320) 30 kl./s; Slow motion: UHD 4K (do 120 kl./s), FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi‑Fi (a/b/g/n/ac/6e/7), MIMO, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BZKDEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806095815534 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.