towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
realme 9i- doskonały ekran 90Hz
Na fantastycznym, panoramicznym ekranie IPS o przekątnej 6.6’’ i wysokiej rozdzielczości FHD+ na nowo odkryjesz magię obrazu. Od pierwszego spojrzenia zachwycisz się pięknymi, nasyconymi kolorami, doskonałym kontrastem i jasnością oraz szerokimi kątami widzenia. Wyświetlacz realme 9i oferuje Ci też niezwykłą płynność obrazu 90Hz, a 5 poziomów dynamicznej częstotliwości odświeżania, inteligentnie dopasuje się do wyświetlanej treści. Zwiększona do 180 Hz czułość gwarantuje świetną responsywność i precyzyjne sterowanie w każdej sytuacji.

Zaawansowany system aparatów
Po prostu ciesz się fotografią! realme 9i wyróżnia się systemem trzech doskonałych kamer, gotowych na każde wyzwanie. Z inteligentnym aparatem z matrycą o rozdzielczości 50 Mpix i jasnym obiektywem f/1.8 o dowolnej porze dnia i nocy zarejestrujesz każdy najdrobniejszy szczegół. Oprócz tego masz do dyspozycji aparat makro do fotografowania już z odległości 4 cm i specjalną kamerkę do zdjęć czarno białych. Rozbudowane algorytmy sztucznej inteligencji zatroszczą o idealne naświetlenie i nasycenie kolorów, ich moc przyda się też gdy wybierzesz tryb nocny, poklatkowy, portretowy czy HDR.

realme 9i 4/128GB Prism Black - DualSim i microSD
Czarny realme 9i 4/128GB zapewnia Ci pełną swobodę działania w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz port na 3 karty, nie musisz więc wybierać pomiędzy korzystaniem z 2 kart Nano Sim, a rozszerzeniem wbudowanej pamięci dzięki nośnikom microSD.

realme 9i 4/128GB - szybka i płynna praca dzięki procesorowi Snapdragon 680
Rozkoszuj się idealnie płynnym działaniem. Za moc realme 9i 4/128GB Prism Black odpowiada nowoczesny, wykonany w zaawansowanym procesie technologicznym 6nm, procesor Qualcomm Snapdragon 680 z rdzeniami ARM Cortex-A73 i Cortex-A53 i układem grafiki Adreno 610. Gdy jednocześnie korzystasz z wielu rozbudowanych aplikacji z pomocą przyjdzie technologia dynamicznego poszerzania pamięci operacyjnej (DRE) - możesz zyskać nawet kolejne 5 GB RAM.

Telefon z szybkim ładowaniem
Z realme 9i masz więcej energii na pracę i zabawę. Potężny akumulator o pojemności 5000mAh gwarantuje wiele miłych godzin spędzonych nad ulubionymi grami czy serialami. W dodatku smartfon realme 9i z technologią Flash Charge 33W zapewnia aż o 36% szybsze ładowanie baterii w porównaniu do poprzedniego modelu. Nad bezpieczeństwem procesu czuwa inteligentny, 5-stopniowy system monitorujący.

realme 9i 4/128GB - głosniki z technologią Hi-Res Audio
Muzyka jest ważna! W obudowie realme 9i znajdziesz doskonałe głośniki stereo, obsługujące technologię Hi-Res Audio, zapewniające realistyczny, wciągający dźwięk. Dodatkowym atutem jest klasyczne złącze miniJack, podłączysz więc swoje ulubione słuchawki.

realme 9i 4/128GB - większe możliwości dzięki UI 2.0
realme C33 jest wyposażony w gniazda na 3 karty, co zapewnia większe możliwości korzystania z sieci i pamięci. Dla tych, którzy mają duże potrzeby, możliwe jest rozszerzenie pamięci do 1 TB.

realme 9i 4/128GB - bezpieczeństwo użytkowania
Twoje cenne dane będą zawsze bezpieczne. realme 9i wyposażono ultra szybki skaner linii papilarnych umieszczony w optymalnym miejscu z boku obudowy. Z realme 9i możesz zapmonieć o portfelu wypchanym gotówką. Wielofunkcyjny moduł NFC pozwala wygodnie i bezpiecznie płacić smartfonem za zakupy.

Unikatowa obudowa
Zabłyśnij wśród znajomych. Ciekawe wzornictwo realme 9i w kolorze Prism Black czerpie inspirację z interakcji pryzmatu i światła. Obudowę pokrywa subtelny wzór składający się z ponad 3000 pionowych linii, które załamują padające promienie światła tworząc dynamiczny spektakl i nadając konstrukcji lekkości i wyrafinowania.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 401 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50.0 Mpix, 2.0 Mpix - monochromatyczny, 2.0 Mpix - makro |
| Aparatu przedni (MP) | 16.0 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.4 - tylny obiektyw monochromatyczny, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.1 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD 1080p |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 680 (8 rdzeni, 2.40 GHz, Kryo 265) |
| Układ graficzny | Adreno 610 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G (LTE), Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB -C (1 szt.), czytnik kart pamięci (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Magnetometr, Światła, Zbliżenia |
| Wysokość (mm) | 164 mm |
| Szerokość (mm) | 76 mm |
| Grubość (mm) | 8,4 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | 9i |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | RMX34914128BK |
| Kod producenta (EAN) | 6941399066090 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.