Ramię Manfrotto Magic Arm 15cm, EasyLink + Nano Clamp 244MICRO
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ramię Manfrotto Magic Arm 15cm, EasyLink + Nano Clamp 244MICRO
Uniwersalne ramię Magic Arm w zestawie z klamrą Nano Clamp i adapterem, który zapobiega przypadkowemu odkręceniu się z gniazda. Ramię zostało tak zaprojektowane, aby było w pełni zgodne z najnowszą linią statywów 055 oraz 190 które zostały wyposażone w system Anti–rotation. Dołączony do zestawu klucz imbusowy umożliwia zastosowanie innych adapterów dedykowanych do Magic Arm.
Ramię przegubowe do mocowania lamp błyskowych, paneli LED, monitorów
Materiał: aluminium, stal
Duża swoboda ustawień
Ergonomiczne pokrętło blokady
Długość ramienia 15 cm, długość po złożeniu 10.5 cm, średnica ramienia 9.2 mm
Mocowanie dolne 3/8″ gwint żeński. Mocowanie górne 3/8″ gwint żeński z AR.
W komplecie z klamrą Nano 386B-1 i adapterem Anti-rotation
Udźwig: 3 kg
Waga: 315 g

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 3 kg |
| Długość po złożeniu | 15 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 0,315 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 244MICROKIT |
| Kod producenta (EAN) | 8024221635980 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.