Powerbank Xtorm Rugged XXR102 30W 20000 mAh
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Xtorm Rugged XXR102 - 20000 mAh i Power Delivery 30W
Imponująca pojemność 20000 mAh i moc wyjściowa portu USB-C 30W umożliwiają błyskawiczne ładowanie wymagających smartfonów i innych urządzeń kompatybilnych z technologią Power Delivery do 30 W. Powerbank Xtorm Rugged XXR102 to urządzenie dedykowane dla zwolenników aktywności na świeżym powietrzu. Akumulator został zaprojektowany i przetestowany pod kątem wodoodporności IP65, co oznacza, że nie musisz się martwić o złą pogodę lub przypadkowe zanurzenie w płytkiej wodzie. Tutaj należy pamiętać o zamknięciu dostępu do portów ładowania za pomocą gumowej zatyczki zintegrowanej z urządzeniem.

Wzmocniona obudowa i wysoka wydajność Xtorm Rugged XXR102
Wzmocniona konstrukcja Xtorm Rugged XXR102 chroni ogniwa przed usterkami w wyniku np. upadku. Urządzenie wyposażono dodatkowo w latarkę o mocy 100 lumenów, co ułatwia korzystanie z niego w ciemności. Dodatkowym atutem akumulatora jest wysoka moc wejściowa i wyjściowa, która umożliwia szybkie ładowanie urządzeń mobilnych jak i samego powerbanku. Aby w pełni naładować Rugged XXR102 przez port USB-C 30W wystarczą 3 godziny. Bardzo poręczną opcją jest możliwość ładowania za pomocą maty solarnej XAP275U – skorzystaj z darmowej energii, gdy nie masz dostępu do gniazdka. Porty USB Quick Charge 3.0 umożliwiają ładowanie 2 urządzeń na raz, a o pojemności akumulatora informują lampki LED.

Xtorm w trosce o bezpieczeństwo urządzeń!
Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczony przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.

Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | USB-C, USB |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Klasa odporności IP65, wejście: 1 x USB-C PD 30W, wyjście: 1 x USB-C PD 30W, 1 x USB-C PD 15W, 2x USB Quick Charge 3.0 18W, latarka |
| Wysokość | 240 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Grubość | 30 mm |
| Waga | 540 g |
| Akcesoria dodatkowe | 1x przewód USB-C, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | XXR102 |
| Kod producenta (EAN) | 8718182275391 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.