Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/512GB Niebieski - Glacier Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/512GB Niebieski - Glacier Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,83″ |
| System operacyjny | Android 15 (Xiaomi HyperOS 2) |
| Rozdzielczość ekranu | 1,5K (2772 x 1280 pikseli); Maksymalna jasność: 3200 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~447ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 20 MP |
| Przysłona | f/1.7 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy 30 kl./s,.1080p przy 30/60 kl./s.,720p przy 30 kl./s. |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7400-Ultra (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Mali-G615 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6580 mAh; Bateria litowo‑polimerowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM lub nano SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | Beidou, GPS, Galileo, GLONASS, QZSS, A-GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | IP66 i IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dolby Atmos, Hi-Res, Głośniki stereo, Zwiększenie głośności o 400%, Certyfikaty TÜV Rheinland: Low Blue Light, Circadian Friendly, Flicker Free, Funkcje SI |
| Wysokość (mm) | 163,61 mm |
| Szerokość (mm) | 78,09 mm |
| Grubość (mm) | 7,96 mm |
| Waga (g) | 210 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Redmi Note 15 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0MC5EU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554478605 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.