Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G 8/256GB Niebieski - Glacier Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G 8/256GB Niebieski - Glacier Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,77″ |
| System operacyjny | Android 15 (Xiaomi HyperOS 2) |
| Rozdzielczość ekranu | 2392 x 1080 pikseli; Maksymalna jasność: 3200 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~387ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.7 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p przy 30/60 kl./s., 720p przy 30 kl./s |
| Procesor | MediaTek Helio G200-Ultra |
| Układ graficzny | Mali‑G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 6500 mAh; Bateria litowo‑polimerowa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G LTE, Wi-Fi 5, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | Beidou, GPS, Galileo, GLONASS, QZSS, A-GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | IP65 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop, Liniowy silnik wibracyjny osi Z |
| Dodatkowe informacje | Dolby Atmos, Hi-Res, Głośniki stereo, Zwiększenie głośności o 300%, Certyfikaty TÜV Rheinland: Low Blue Light, Circadian Friendly, Flicker Free, Funkcje SI |
| Wysokość (mm) | 163,22 mm |
| Szerokość (mm) | 76,29 mm |
| Grubość (mm) | 7,96 mm |
| Waga (g) | 195 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Redmi Note 15 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM/microSD, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0MGXEU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554480516 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.