Xiaomi Redmi Note 15 5G 12/512GB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Xiaomi Redmi Note 15 5G 12/512GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,77″ |
| System operacyjny | Android 15 (Xiaomi HyperOS 2) |
| Rozdzielczość ekranu | 2392 x 1080 pikseli; Maksymalna jasność: 3200 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~387ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 108 MP - główny, 8 MP - ultraszerokokątny + OIS (optyczna stabilizacja) |
| Aparatu przedni (MP) | 20 MP |
| Przysłona | f/1.7 - tylny obiektyw, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy 30 kl./s, 1080p przy 30 kl./s, 720p przy 30 kl./s |
| Procesor | Snapdragon 6 Gen 3 Mobile |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5520 mAh; Bateria silikonowo-węglowa; Czas pracy: do 1,58 dni użytkowania, do 21h (odtwarzania wideo), do 10h (nagrywania filmów), Temp. pracy: -40℃ - 70℃ |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 5, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.1 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS: L1, GLONASS: G1, BDS: B1I + B1C, Galileo: E1 |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 7i |
| Odporność | IP65 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Wirtualny czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Kompas elektroniczny, Emiter podczerwieni, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dolby Atmos, Hi-Res, Głośniki podwójne, Zwiększenie głośności o 300%, Certyfikaty TÜV Rheinland: Low Blue Light, Circadian Friendly, Flicker Free, Funkcje SI, Technologia Wet Touch 2.0, Google Gimini |
| Wysokość (mm) | 164 mm |
| Szerokość (mm) | 75,42 mm |
| Grubość (mm) | 7,35 mm |
| Waga (g) | 178 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Redmi Note 15 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM/microSD, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | MZB0MX2EU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554487980 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.