Uchwyt samochodowy z ładowarką bezprzewodową Verbatim 31860 Charge 'n' Drive 15 W CND-01 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy z ładowarką bezprzewodową Verbatim CND-01 Czarny - Black
Uchwyt na telefon do samochodu z ładowarką bezprzewodową Verbatim RGB CND-01 Drive Qi2 15 W. Dzięki wbudowanej ładowarce indukcyjnej uchwyt zapewnia wygodę podczas jazdy, eliminując potrzebę korzystania z kabli. Verbatim RGB CND-01 Drive Qi2 15 to idealna opcja dla osób, które cenią nowoczesne technologie oraz bezpieczeństwo na drodze.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony obsługujące ładowanie bezprzewodowe Qi/Qi2 (Android i iOS) |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| Rodzaj uchwytu | Deska rozdzielcza, Szyba, Krata wentylacyjna, |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Technologia Qi2, Ice Cooling System (wentylator), Podświetlenie RGB, Wejście: 5V × 3A, 9V × 3A, Wyjście: 15 W, Szybkie ładowanie: 15 W dla Android i iPhone, Interfejs: USB-C, Częstotliwość pracy: 110-360 KHz, Odległość ładowania: ≤3 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 71,7 mm |
| Głębokość | 71,7 mm |
| Waga | 105 g (podkładka ładująca), 102 g (podstawka na deskę rozdzielczą), 21 g (klips odpowietrzający do samochodu), |
| Akcesoria dodatkowe | Podstawka pod deskę rozdzielczą, Klips do odpowietrznika samochodowego, Przewód USB-C do USB-C (długość 1 m), Metaliczny pierścień, Szybka instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | VER000162 |
| Kod producenta (EAN) | 023942318606 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.