Uchwyt samochodowy USAMS US-ZJ079 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy USAMS US-ZJ079 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony z MagSafe, Smartfony bez MagSafe (wymagany ring magnetyczny) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Deska rozdzielcza |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt na taśmę klejącą 3M; Uniwersalne mocowanie: deska rozdzielcza, konsola środkowa, szyba. |
| Wykończenie | PC, Silikon, Aluminium,Magnes |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Elastyczna, wyginana konstrukcja, Orientacja pionowa lub pozioma, Obrót 180°, |
| Wysokość | 210 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Głębokość | 60 mm |
| Waga | ~113 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001452 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444910284 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.