Uchwyt samochodowy USAMS US-ZJ076 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy USAMS US-ZJ076 Czarny - Black
Specyfikacja
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | Magnetyczny (kompatybilny z telefonami z MagSafe oraz bez dzięki magnetycznemu ringowi) |
| Wykończenie | ABS, PC, Silikon, Metal + Magnes |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Głowica obrotowa 360° |
| Wysokość | 139 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Głębokość | 36 mm |
| Waga | ~ 100-140 g |
| Akcesoria dodatkowe | Pierścień magnetyczny, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001305 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444905914 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.