Uchwyt samochodowy USAMS US-CD164 15 W 2w1 MagSafe Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy USAMS US-CD164 15 W 2w1 MagSafe Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony z technologią MagSafe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Zasilanie | Moc ładowania: 15W; Wejście: 5V-3A / 9V-2A (20W Max), Wyjście bezprzewodowe: 5W / 7.5W / 10W / 15W(Max). |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | 2 w 1: Uchwyt samochodowy + wyjmowana, indukcyjna ładowarka magnetyczna. |
| Wykończenie | ABS, Aluminium, Szkło hartowane |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt z obrotową głowicą 360°, 16 silnych magnesów, 9 mm miedziana cewka (zapewniająca stabilne dostarczanie energii). |
| Wysokość | 9,6 cm |
| Szerokość | 4,3–9,6 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga | ~60 g (bez uchwytu) |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001260 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444901664 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.