Uchwyt samochodowy BMW BMMWCCMPGPK M Edition 15 W MagSafe Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Uchwyt samochodowy BMW BMMWCCMPGPK M Edition 15 W MagSafe Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony z technologią MagSafe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Zasilanie | Moc ładowania indukcyjnego: 15W; Napięcie wejściowe: 5V/2A, 9V/2A |
| Mocowanie | Kratka wentylacyjna |
| Rodzaj uchwytu | Magnetyczny |
| Wykończenie | ABS, PC |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Częstotliwość pracy: 110~205KHz, Odległość ładowania: do 5 mm, Wskaźnik LED. |
| Wysokość | 102.9 mm |
| Szerokość | 64.5 mm |
| Głębokość | 26.2 mm |
| Kod sklepu (SKU) | BMW000678 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339170134 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.