Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12.1" 6/128 GB Grafitowy szary - Graphite Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12.1" 6/128 GB Grafitowy szary - Graphite Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD IPS |
| Przekątna ekranu | 12.1" |
| System operacyjny | Android 15 (Xiaomi HyperOS 2) |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 × 1600 pikseli; Jasność: 500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 249 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/2.2 - aparat tylny, f/2,28 - aparat przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p przy 60 kl./s, 1080p przy 30 kl./s, 720p przy 30 kl./s |
| Procesor | Snapdragon 7s Gen 4 Mobile Platform |
| Układ graficzny | Adreno 810 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 12000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 33 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G (eSIM), Wi-Fi 6, SBC, AAC, LDAC, Bluetooth 5.4, IPv6 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm (mini jack), slot microSD. |
| Nawigacja satelitarna | GPS: L1 Galileo: E1 GLONASS: G1 BeiDou: B1I + B1C QZSS: L1 |
| Materiał obudowy | Szkło ochronne: Corning Gorilla Glass 3/Panda X, Tył: stop aluminium AL5252 H32, Ramka: PC + 20% GF |
| Odporność | IP53 |
| Czytnik linii papilarnych | Brak |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, Kompas elektroniczny, Czujnik Halla. |
| Dodatkowe informacje | Certyfikaty TÜV Rheinland: niskiej emisji niebieskiego światła, zgodności z rytmem dobowym, braku efektu stroboskopowego. |
| Wysokość (mm) | 279,80 mm |
| Szerokość (mm) | 181,65 mm |
| Grubość (mm) | 7,5 mm |
| Waga (g) | 610 g |
| Kolor | Grafitowy |
| Seria | Redmi Pad |
| W zestawie | Kabel USB-C, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | VHU6152EU |
| Kod producenta (EAN) | 6932554465469 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.