Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Ultra X926 Wi-Fi 14.6" 16GB/1TB S-Pen Grafitowy - Moonstone Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 Ultra X926 Wi-Fi 14.6" 16GB/1TB S-Pen Grafitowy - Moonstone Gray
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2x |
| Przekątna ekranu | 14.6" |
| System operacyjny | Android 14 (One UI 6.1.1) |
| Rozdzielczość ekranu | 2960 x 1848 (WQXGA+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~239 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 Mpix + 8 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix + 12 Mpix |
| Przysłona | f/2.0 - tylny, f/2.2 - szerokokątny, f/2.2 - przedni szerokokątny, f/2.4 - drugi ultraszerokokątny |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Układ graficzny | ARM Immortalis-G720 MC12 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 11 200 mAh, Czas pracy: do 16h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB 3.2 Gen 1, wejście na kartę MicroSD (Do 1,5TB) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wzmocnione Armor Aluminium + szkło |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie SmartThings, Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear |
| Wysokość (mm) | 208.6 mm |
| Szerokość (mm) | 326.4 mm |
| Grubość (mm) | 5.4 mm |
| Waga (g) | 723 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy Tab S |
| W zestawie | Rysik S Pen, przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM |
| Kod sklepu (SKU) | SMX920NZATEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806095596891 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.