Tablet Lenovo Tab M11 G88 4/128GB WiFi Rysik + Cover Szary - Luna Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Lenovo Tab M11 G88 4/128GB WiFi with Pen + Cover Szary - Luna Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | Android 13 lub nowszy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 207 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13,0 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8,0 MP |
| Przysłona | f/2,2 - tył, f/2,0 - przód |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 1080p@30fps |
| Procesor | MediaTek Helio G88 |
| Układ graficzny | Mali-G52 MC2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 7040 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 15 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Bluetooth 5.1, WiFi, |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo Nano-SIM + microSD, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS i Galileo |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność | IP52 |
| Czujniki | Czujnik akcelerometru, Czujnik światła otoczenia, Czujnik żyroskopu, Czujnik Halla |
| Dodatkowe informacje | Z rysikiem i etui |
| Wysokość (mm) | 255,26 mm |
| Szerokość (mm) | 166,31 mm |
| Grubość (mm) | 7,15 mm |
| Waga (g) | ~465 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | M11 |
| W zestawie | Kabel USB Typu-C, rysik, etui, instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | ZADA0036GR |
| Kod producenta (EAN) | 197532681712 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.