Tablet Lenovo Tab 10.1" TB311FU 4/128GB WiFi + Clear Case Szary - Luna Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Lenovo Tab TB311FU 4/128GB WiFi + Clear Case Szary - Luna Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| System operacyjny | Android 14 lub nowszy |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~224 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 8 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 5 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | (Full HD) 1920 × 1080 pikseli 30 kl./s |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Układ graficzny | Arm Mali-G52 MC2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5100mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo karty, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou |
| Materiał obudowy | Metal |
| Odporność | IP52 |
| Czujniki | Sensor Halla, Sensor akcelerometr, Wirtualny czujnik światła |
| Dodatkowe informacje | 2 głośniki boczne, zoptymalizowane pod kątem Dolby Atmos; Mikrofon Mono; Czytnik kart: microSD; Ekran dotykowy, przeciwodciskowy |
| Wysokość (mm) | 154,5 mm |
| Szerokość (mm) | 235,7 mm |
| Grubość (mm) | 7,5 mm |
| Waga (g) | ~425 g |
| Kolor | Szary |
| W zestawie | Przezroczyste etui |
| Kod sklepu (SKU) | ZAEH0058GR |
| Kod producenta (EAN) | 198154670214 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.