Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. (2026) M4 128GB Wi-Fi Gwiezdna szarość - Space Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Apple iPad Air 13" 8 gen. (2026) M4 128GB Wi-Fi Gwiezdna szarość - Space Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 13" |
| System operacyjny | iPadOS 26 |
| Rozdzielczość ekranu | 2732 x 2048 pikseli; Jasność 600 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~264 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | iSight 12 MP - szerokokątny (5-krotny zoom cyfrowy) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP Center Stage |
| Przysłona | f/1,8 - główny, f/2,0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy 24, 25, 30 lub 60 kl./s; 1080p (Full HD) przy 25, 30 lub 60 kl./s; 720p przy 30 kl./s; Tryb slow‑motion: 1080p przy 120 kl./s lub 240 kl./s |
| Procesor | Apple M4 (8-rdzeniowy), 16‑rdzeniowy system Neural Engine |
| Układ graficzny | M4 9‑rdzeniowe GPU |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 36,59 Wh (~9 880 mAh); Akumulator litowo-polimerowy; Czas pracy: do 10h (przeglądania Internetu przez Wi-Fi lub oglądania wideo). |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 7 (z technologią 2x2 MIMO), Bluetooth 6 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB‑C (Ładowanie, DisplayPort, USB 3 do 10 Gb/s), Smart Connector, Złącze magnetyczne. |
| Materiał obudowy | Aluminium, Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców, Pełna laminacja, Powłoka antyodblaskowa; Szkło niezawierające arsenu; Brak rtęci, BFR i PCW |
| Czytnik linii papilarnych | Przycisk Power |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Touch ID, Żyroskop, Mikrolokalizacja iBeacon, Kompas cyfrowy |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo i 2 mikrofony, Dolby Atmos, Kompatybilne z Apple Pencil Pro i Apple Pencil USB-C; Apple Pay, Spersonalizowany system Apple Intelligence |
| Wysokość (mm) | 280,6 mm |
| Szerokość (mm) | 214,9 mm |
| Grubość (mm) | 6,1 mm |
| Waga (g) | 616 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | iPad Air |
| W zestawie | Przewód USB-C (1m.), Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | MH5N4TY/A |
| Kod producenta (EAN) | 195950797886 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.