Tablet Apple iPad Air 11" 6 gen. (2024) M2 1TB Wi-Fi Gwiezdna szarość - Space Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet Apple iPad Air 11" 6 gen. (2024) M2 1TB WiFi Gwiezdna szarość - Space Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | Liquid Retina |
| Przekątna ekranu | 11" |
| System operacyjny | iPadOS 17 |
| Rozdzielczość ekranu | 2360 x 1640 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~264 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | iSight 12 MP - szerokokątny (5-krotny zoom cyfrowy) |
| Aparatu przedni (MP) | 12MP Center Stage na dłuższym boku |
| Przysłona | f/1,8 - główny, f/2,0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K, Full HD |
| Procesor | Apple M2 (8-rdzeniowy); 16‑rdzeniowy system Neural Engine |
| Układ graficzny | M2 9‑rdzeniowy GPU |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | ~7606 mAh; Czas pracy: do 10h przeglądania Internetu przez Wi‑Fi lub oglądania wideo |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 20 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | Smart Connector, USB‑C, Złącze magnetyczne |
| Materiał obudowy | Aluminium, Powłoka antyodblaskowa |
| Czytnik linii papilarnych | Przycisk Power |
| Czujniki | Barometr, Czujnik oświetlenia zewnętrznego, Przyspieszeniomierz, Touch ID, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | True Tone, Kompatybilność: Magic Keyboard, Apple Pencil, Apple Pencil Pro |
| Wysokość (mm) | 247,6 mm |
| Szerokość (mm) | 178.5 mm |
| Grubość (mm) | 6.1 mm |
| Waga (g) | 462 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | iPad Air |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | MUWQ3HC/A |
| Kod producenta (EAN) | 195949191312 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.