Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwap Co‑anda2x.Curly+Coily (Gift Edition) Bursztynowy jedwab - Amber Silk
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Suszarko-lokówka Dyson multi-styler Airwap Co‑anda2x.Curly+Coily (Gift Edition) Bursztynowy jedwab - Amber Silk
Specyfikacja
| Moc | 1700 W |
| Napięcie | 120 V |
| Przepływ powietrza | 15.2 l/s |
| Liczba poziomów temperatury | 4 |
| Liczba prędkości przepływu powietrza | 3 |
| Jonizacja | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Nie |
| Funkcje | 6‑w‑1: suszenie, kręcenie loków, tworzenie fal, modelowanie, wyciąganie, podkreślanie naturalnego skrętu; Personalizacja ustawień: Automatyczne nawijanie włosów, dostosowywanie temperatury, przepływu powietrza i czasu do konkretnego rodzaju włosów. |
| Dodatkowe informacje | Przeznaczenie: włosy kręcone i mocno skręcone; Silnik: Dyson Hyperdymium 2, Efekt Coanda2x, Bluetooth i aplikacji MyDyson. |
| Rodzaje nasadek | Końcówka cylindryczna Co-anda2x 40mm, Dyfuzor Wave+Curl, Końcówka do szybkiego suszenia, Szczotka zapobiegająca plątaniu się włosów, Okrągła szczotka nadająca objętości, Grzebień napinający włosy. |
| Wymiary | 262 × 44 × 38 mm |
| Waga | ~710 g |
| Dołączone akcesoria | Grzebień z szerokimi zębami, etui na sprzęt. |
| Kod sklepu (SKU) | 143161-01 |
| Kod producenta (EAN) | 5025155120026 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.