Statyw stołowy Massa 120-200 mm z głowicą 3D Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw stołowy Massa 120-200 3D Srebrny - Silver
Statyw stołowy MASSA to lekki, poręczny statyw fotograficzny z głowicą 3D, idealny do kompaktowych aparatów, małych bezlusterkowców i kamer. Regulowane nogi umożliwiają ustawienie wysokości do ok. 12-20 cm. Standardowy gwint 1/4″ pasuje do większości urządzeń. Prosty, poręczny statyw do zdjęć z długim czasem naświetlania lub stabilnej filmacji.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Wysokość maksymalna | 200 mm |
| Wysokość minimalna | 120 mm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 80 g |
| Dodatkowe informacje | Kulkowa głowica 3D umożliwia ustawienie aparatu w różnych kątach, Mocowanie gwintu y 1/4” (pasuje do większości aparatów i kamer) – typowo przy tego typu statywach, Antypoślizgowe stopki nóżek teleskopowych |
| Dołączone akcesoria | Głowicę 3D z gwintem montażowym 1/4” |
| Kod sklepu (SKU) | SB2528 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647807570 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.