Statyw Selfie Stick Ulanzi MT-16 do aparatów i kamer Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Selfie Stick Ulanzi MT-16 do aparatów i kamer Czarny - Black
Wszechstronny statyw Ulanzi MT-16 typu 2w1, który łączy funkcję stabilnego trójnoga stołowego z wysuwanym teleskopowo kijkiem do selfie o długości do 44 cm. Statyw z wbudowanym z gniazdem typu „zimna stopka”, które umożliwia montaż dodatkowego mikrofonu lub lampy LED bez użycia dodatkowych uchwytów. Statyw posiada również głowicę kulową, umożliwiającą obrót urządzenia o 360 stopni.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 1,5 kg |
| Wysokość maksymalna | 44 cm |
| Długość po złożeniu | Minimalna wysokość (złożony): 22,5 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | ABS + aluminium |
| Waga | ok. 170 g |
| Dodatkowe informacje | Głowica kulowa 3D - 360 stopni, Standardowy gwint 1/4", Antypoślizgowa, gumowa rękojeść, Wbudowana zimna stopka typu ISO, Gumowa, stabilizująca podkładka na głowicy |
| Kod sklepu (SKU) | SB6362 |
| Kod producenta (EAN) | 6972436380930 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.