towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Leofoto Mr Q LQ-284C+LH-36
Leofoto Mr QLQ-284C + LH-36 to wysokiej klasy statyw fotograficzny z głowicą kulową LH-36, zaprojektowany dla wymagających fotografów i filmowców. Wykonany z 10-warstwowego włókna węglowego, łączy maksymalną stabilność, lekkość i nowoczesny design. Zastosowany system szybkiego demontażu centralnej kolumny pozwala błyskawicznie przekształcić statyw w model niskoprofilowy - idealny do zdjęć makro i krajobrazowych.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 129 cm (bez kolumny środkowej), 158 cm (z kolumną środkową) |
| Wysokość minimalna | 16 cm |
| Długość po złożeniu | 54 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 162 g |
| Dodatkowe informacje | Głowica kulowa LH-36: średnica kuli: 36 mm, średnica podstawy panoramicznej: 52 mm, wysokość: 84 mm, waga: 410 g |
| Dołączone akcesoria | Kolce ze stali nierdzewnej, torba transportowa. |
| Kod sklepu (SKU) | FT_2271 |
| Kod producenta (EAN) | 6940828300903 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.