Statyw Fancier 144 cm do aparatu / kamery / telefonu WT-3130 Złoto-Czarny - Gold Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw Fancier 144 cm do aparatu / kamery / telefonu WT-3130 Złoto-Czarny - Gold Black
Statyw Fancier WT‑3130 to lekki i uniwersalny statyw fotograficzny o maksymalnej wysokości do 144 cm, dedykowany do aparatów, kamer i innych urządzeń z gwintem 1/4”. Wykonany z trwałego stopu aluminium, gwarantuje stabilne ustawienie na różnych powierzchniach dzięki regulowanym nogom z gumowymi stopkami. Statyw posiada głowicę 3D umożliwiającą obrót w trzech płaszczyznach, co ułatwia kadrowanie zdjęć i filmów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 144 cm - max wysokość statywu, 126 cm - max wysokość robocza, 124 cm - wysokość przy całkowitym rozstawie |
| Wysokość minimalna | 40 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 0.5 kg |
| Dodatkowe informacje | Typ głowicy 3D: 3-ramienna głowica umożliwia ruch w trzech osiach, Poziomica do ustawienia horyzontu, Gumowe stopki poprawiają stabilność |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec na statyw |
| Kod sklepu (SKU) | SB2536 |
| Kod producenta (EAN) | 5903876992798 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.