Słuchawki nauszne Skullcandy Slyr Pro Multi-Platform Czarny DigiHype - Black DigiHype
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki nauszne Skullcandy Slyr Pro Multi-Platform Czarny DigiHype - Black DigiHype
Skullcandy Slyr Pro to zaawansowany przewodowy zestaw słuchawkowy gamingowy z mikrofonem, dedykowany do gier na wielu platformach (PC, konsola), który zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki 50mm przetwornikom i technologii Enhanced Sound Perception. Słuchawki te posiadają odłączany mikrofon Clear Voice Smart Mic (eliminujący szumy z otoczenia) oraz złącza USB-C i 3.5mm Aux, co czyni je idealnymi słuchawkami dla gracza poszukującego czystej komunikacji i komfortu użytkowania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Rodzaj łączności | Kabel AUX 3,5 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Złącze | AUX 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Typ połączenia: USB-C do USB-A, 3,5 mm Aux, impedancja: 32Ω, średnica sterownika: 50 mm, poziom ciśnienia akustycznego: 95±3 dB, pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Wyciszenie i regulacja głośności, wygodna, lekka konstrukcja, inteligentny mikrofon Clear Voice, ulepszona percepcja dźwięku, łączność wieloplatformowa. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 276 g |
| Dołączone akcesoria | Odłączany kabel AUX 5-biegunowy do 4-biegunowego, wyjmowany mikrofon na wysięgniku, kabel USB-C do USB-A, przewodnik gwarancyjny. |
| Kod sklepu (SKU) | S6SPY-P003 |
| Kod producenta (EAN) | 810045686783 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.