Słuchawki nauszne Skullcandy Icon ANC Czarne - True Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki nauszne SkullCandy Icon ANC Czarne - True Black
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Skullcandy Icon ANC to model wyposażony w aktywną redukcję szumów (ANC), idealny dla użytkowników poszukujących czystego dźwięku i izolacji od hałasu. Dzięki wodoodporności IPX4, długiemu czasowi pracy baterii (do 60h) oraz wbudowanemu mikrofonowi, są to uniwersalne słuchawki bluetooth do rozmów, sportu oraz do słuchania muzyki. Stabilną łączność gwarantuje technologia Bluetooth 5.3 z funkcją wielopunktowego parowania.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, kabel AUX 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | do 60 h (bez ANC), do 50 h (z ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie (10 min = 4 godz.), personal Sound by Mimi, szybkie parowanie Google, inteligentny mikrofon Clear Voice, niestandardowy tryb korektora 5-pasmowego, dźwięk o niskim opóźnieniu, naturalny dźwięk towarzyszący połączeniom głosowym. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Spotify Tap, impedancja: 32Ω, średnica sterownika: 40 mm, poziom ciśnienia akustycznego: 97,5 dB ± 2,5 dB, pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz, tryb Stay-Aware, IPX4, dedykowana aplikacja SkullCandy. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 225 g |
| Dołączone akcesoria | Odłączany kabel AUX, torba podróżna, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S5IOW-S740 |
| Kod producenta (EAN) | 810145320365 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.