Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Active Różowe - Pink
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Active Różowe - Pink
Xiaomi Redmi Buds 6 Active to lekkie, bezprzewodowe słuchawki dokanałowe które łączą wygodę codziennego użytkowania z wysoką jakością dźwięku. Wyposażone w Bluetooth 5.4, dynamiczne przetworniki 14,2 mm oraz technologie dual-mic z redukcją szumów. Bateria umożliwia 6 h odtwarzania na jednym ładowaniu i do ok. 30 h z etui, a dotykowe sterowanie ułatwia obsługę muzyki i połączeń.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Pojemność baterii: Słuchawka 37 mAh, etui ładujące 475 mAh |
| Maksymalny czas pracy | Do 6 h (przy głośności 80%), Do 30 h (z etui) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Przetworniki: 14.2 mm, Dźwięk: Stereo, Redukcja szumów: Redukcja hałasu w rozmowach (dual-mic + DSP), Pasmo przenoszenia: ok. 20 Hz-20 kHz |
| Dodatkowe informacje c.d. | Aplikacja Xiaomi Earbuds, 5 profili korektora, Google Fast Pair, Kompatybilność: Android, iOS |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | Pojedyncza słuchawka: 32 x 17,8 x 18,5 mm, Etui ładujące: 49 x 48,6 x 23 mm |
| Waga | 4 g - pojedyncza słuchawka, 35 g - waga słuchawek wraz z etui |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | BHR8395GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812777565 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.