Słuchawki We Are Rewind Wireless Headphones EQ-001 Wielokolorowe - Multicolor
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki We Are Rewind Wireless Headphones EQ-001 Wielokolorowe - Multicolor
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator Li-Ion; Czas ładowania: 2h |
| Maksymalny czas pracy | do 12h |
| Złącze | microUSB |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | 3 Tryby dźwięku: Signature, Balanced, Bass Boost |
| Dodatkowe informacje c.d. | Materiał: Plastik; Rozmiar przetwornika audio: 40 mm |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 170 g |
| Dołączone akcesoria | Wymienne nauszniki (pomarańczowe, żółte i czarne) |
| Kod sklepu (SKU) | EQ-001 |
| Kod producenta (EAN) | 3770028251032 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.