Słuchawki Bose QuietComfort Headphones Liliowe - Chilled Lilac
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Bose QuietComfort Headphones Liliowe - Chilled Lilac
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.1 |
| Zasięg | Do 9 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | Do 24 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania akumulatora: do 2,5 godzin, szybkie 15-minutowe ładowanie: Nawet 4 godziny pracy, regulacja EQ pozwala dostosować basy, tony wysokie i średnie. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Wymiary: słuchawki: 18,4 x 15,24 x 7,62 cm, futerał: 21,1 x 14,5 x 5,1 cm |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | 240 g (słuchawki), 180 g (futerał) |
| Dołączone akcesoria | Futerał, przewód audio 3,5 mm do 2,5 mm, kabel USB-C, karta char |
| Kod sklepu (SKU) | 884367-0500 |
| Kod producenta (EAN) | 017817850506 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.