Selfie Stick Spigen S571W MagSafe Bluetooth Tripod Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Selfie Stick Spigen S571W MagSafe Bluetooth Tripod Czarny - Black
Spigen S571W MagSafe Bluetooth Selfie Stick Tripod to akcesorium dedykowane miłośnikom fotografii i nagrywania wideo. Selfie Stick Stworzony z myślą o użytkownikach smartfonów, a szczególnie właścicielach telefonów z technologią MagSafe, łączy funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Produkt wyróżnia się trwałą i solidną konstrukcją oraz posiada wbudowany moduł Bluetooth który umożliwia bezprzewodowe połączenie z telefonem. Selfie Stick posiada funkcje sterowania pilotem i jest kompatybilny z systemami Android i iOS.
Specyfikacja
| Kompatybilność | iOS i Android |
| Maksymalna wysokość statywu | 74 cm - po rozłożeniu teleskopowej rurki |
| Minimalna wysokość statywu | 16.7 cm - złożony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 170 g |
| Dodatkowe informacje | Zasięg pracy pilota: < 10 m |
| Dołączone akcesoria | Blaszka magnetyczna, Kabel USB / USB-C 30 cm, Pilot Bluetooth |
| Kod sklepu (SKU) | AMP07656 |
| Kod producenta (EAN) | 8809971226004 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.