Samsung Galaxy S25 5G 12/512 GB Złoty - Pinkgold
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 512GB Pink Gold
Samsung Galaxy S25 512GB Pink Gold jest telefonem z mocnym chipsetem Snapdragon 8 Elite stworzonym z myślą o AI. Dzięki profesjonalnym aparatom stworzysz zachwycające ujęcia, które możesz później obejrzeć na ekranie zapewniającym płynną animację bez opóźnień dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania. Wydajna bateria i szybkie ładowanie zapewniają długi czas pracy. Samsung Galaxy S25 512 GB złoty posiada lekką konstrukcję z cienkimi ramkami z aluminium klasy kosmicznej i certyfikatem IP68, a także szkło ochronne Corning Gorilla Glass Victus 2 na ekranie.
Nowy wymiar fotografii z Samsungiem Galaxy S25
Smartfon Samsung Galaxy S25 512GB złoty został wyposażony w przedni aparat 12 Mpix do selfie, a także w trzy tylne kamery: główna 50 Mpix z technologią Dual Pixel i optyczną stabilizacją obrazu, ultraszerokokątna 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni oraz teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem i OIS. Dostępne są inteligentne funkcje fotograficzne, jak Photo Assist do wygodnej edycji zdjęć z jednoczesnym podglądem oryginału, Generative Edit do łatwego usuwania, przesuwania i powiększania zaznaczonych elementów czy Nightografia, która automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu wykonując wyraźne zdjęcia po zmroku. Zaawansowane kamery Samsunga S25 nagrywają filmy w 8K przy 60 kl./s. Dzięki funkcji Auto Trim możesz automatycznie przyciąć je do krótkich rolek dopasowanych do pionowych formatów mobilnych i od razu opublikować na socialach.
Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X - Wysoka jakość obrazu
Samsung S25 posiada czytelny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli), 416 ppi, palecie 16,7 M kolorów i jasności szczytowej 2600 nitów, dzięki czemu zapewnia wysokiej jakości obraz z bogatymi detalami i naturalnie odwzorowanymi kolorami, który pozostaje widoczny nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjne odświeżanie ekranu od 1 do 120 Hz zapewnia płynność animacji w trakcie dynamicznych scen oraz mniejsze zużycie energii w trakcie czynności statycznych. Całość została zabezpieczona szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2, które chroni przed zarysowaniem, pęknięciem i stłuczeniem wyświetlacza.
Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 generacji
Samsung Galaxy S25 napędza wydajny chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy z zegarem 4,47 GHz wykonany w technologii 3 nm. W połączeniu z GPU Adreno 830 oraz NPU Hexagon zapewnia płynne działanie sztucznej inteligencji czy przetwarzanie wysokiej jakości grafiki i dynamicznych animacji. Całością zarządza system operacyjny Android 15 z nakładką One UI 7 stworzoną z myślą o inteligentnych funkcjach Galaxy AI. Oprogramowanie Samsunga Galaxy S25 będzie otrzymywać pełne wsparcie aktualizacji przez 7 lat. 12 GB RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji oraz wymagających aplikacji. Galaxy S25 został wyposażony w Dual SIM, który zmieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (albo jedną NanoSIM i jedną eSIM). Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. Zaawansowany system Samsung Knox zabezpiecza telefon przed złośliwym oprogramowaniem i nieautoryzowanym dostępem do danych użytkownika przechowywanych w chmurze oraz na urządzeniu.
Galaxy AI i Google Gemini - Inteligentna technologia na co dzień
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Wydajna bateria i szybkie ładowanie Samsunga Galaxy S25
Samsung Galaxy S25 zasilany jest mocną baterią 4000 mAh, która zapewnia aż do 29 godzin odtwarzania wideo i aż do 2000 cykli ładowania. Bazowy model Galaxy S25 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe USB-C z mocą 25 W lub wyższą oraz ładowanie indukcyjne i zwrotne. Ładowarka nie wchodzi w skład zestawu, dlatego warto dokupić ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W bądź ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung, dzięki którym szybko uzupełnisz poziom energii w urządzeniu.
Wytrzymała obudowa ze stylowym designem
Samsung Galaxy S25 512 GB złoty został zabezpieczony wytrzymałą obudową z cienkimi ramkami Armor Aluminum, która jest bardziej dopasowana do dłoni zapewniając pewniejszy chwyt. Spełnia normę IP68, co czyni go całkowicie odpornym na kurz i pył, a także zanurzenie w wodzie słodkiej do 1,5 m przez maksymalny czas 30 minut. Jeśli chcesz odmienić wygląd urządzenia lub zapewnić mu dodatkową warstwę ochrony, wybierz preferowane etui do Samsung Galaxy S25.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s), FHD (do 240 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (2x 4.32 GHz + 6x 3.53 GHz) |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.4, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x SIM/SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Złoty |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BZDHEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097041085 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.