Samsung Galaxy S25 5G 12/512 GB Czerwony - Coralred
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 512GB Coral Red
Samsung Galaxy S25 512GB Coral Red jest smartfonem z wydajnym procesorem Snapdragon 8 Elite zaprojektowanym dla obsługi funkcji AI. Pojemny akumulator z szybkim ładowaniem zapewnią długi czas pracy. Wykonaj profesjonalne zdjęcia z dobrymi aparatami ze wsparciem inteligentnych funkcji, które dopracują zdjęcia i wideo oraz dadzą dużą swobodę edycji. Wygodny ekran z płynną animacją wniesie rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Samsung Galaxy S25 512 GB czerwony posiada solidną i lekką obudowę z aluminium klasy kosmicznej z cienkimi ramkami oraz wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass Victus 2 chroniącym ekran przed uszkodzeniem.
Profesjonalna fotografia z Samsungiem Galaxy S25
Smartfon Samsung Galaxy S25 512GB czerwony został wyposażony w przednią kamerę 12 Mpix do selfie oraz w system trzech aparatów tylnych: główny 50 Mpix z technologią Dual Pixel i OIS, ultraszerokokątny 12 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, a także teleobiektyw 10 Mpix z 3-krotnym zoomem i optyczną stabilizacją obrazu. Liczne funkcje do fotografii, jak Photo Assist do wygodnej edycji zdjęć z jednoczesnym podglądem oryginału, Generative Edit do łatwego usuwania, przesuwania i powiększania zaznaczonych elementów czy Nightografia, która automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu wykonując wyraźne zdjęcia po zmroku sprawiają, że stworzysz profesjonalne zdjęcia w zaledwie kilka chwil. Bazowym modelem Samsunga S25 możesz nagrywać wideo w jakości 8K przy 60 kl./s. Możesz prosto stworzyć rolki dopasowane do pionowych formatów mobilnych dzięki funkcji Auto Trim.
Ekran Dynamic AMOLED 2X - Wyrazistość i głębia kolorów
Samsung Galaxy S25 posiada wyraźny ekran Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2340 pikseli), zagęszczeniu 416 pikseli na cal, palecie 16,7 miliona kolorów i jasności szczytowej 2600 nitów, który zapewnia głębokie i naturalne kolory, bogactwo szczegółów i dobrą czytelność nawet w pełnym słońcu. Adaptacyjne odświeżanie ekranu 1-120 Hz automatycznie dostosuje częstotliwość do wykonywanych czynności - wysoką przy dynamicznych animacjach w grach i filmach, niską podczas wykonywania statycznych zadań i w stanie bezczynności urządzenia, co zapewnia lepsza optymalizację zużycia poziomu baterii. Powierzchnia wyświetlacza została zabezpieczona wytrzymałym szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass Victus 2.
Chipset Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy
Samsung Galaxy S25 napędza wydajny chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy z zegarem 4,47 GHz wykonany w technologii 3 nm. W połączeniu z GPU Adreno 830 oraz NPU Hexagon zapewnia płynne działanie sztucznej inteligencji czy przetwarzanie wysokiej jakości grafiki i dynamicznych animacji. Całością zarządza system operacyjny Android 15 z nakładką One UI 7 stworzoną z myślą o inteligentnych funkcjach Galaxy AI. Oprogramowanie Samsunga Galaxy S25 będzie otrzymywać pełne wsparcie aktualizacji przez 7 lat. 12 GB RAM zapewnia szybkie i płynne działanie zaawansowanych funkcji oraz wymagających aplikacji. Galaxy S25 został wyposażony w Dual SIM, który zmieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (albo jedną NanoSIM i jedną eSIM). Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3. Zaawansowany system Samsung Knox zabezpiecza telefon przed złośliwym oprogramowaniem i nieautoryzowanym dostępem do danych użytkownika przechowywanych w chmurze oraz na urządzeniu.
Galaxy AI i Google Gemini - Łatwiejsza obsługa z funkcjami AI
Samsung Galaxy S25 posiada sztuczną inteligencję Galaxy AI, która czyni telefon bardziej intuicyjny i szybki w obsłudze zapewniając jednocześnie większą ochronę prywatności użytkownika. Inteligentne funkcje Galaxy AI znacząco rozszerzają możliwości fotograficzne urządzenia, wspierają tłumaczenie rozmów na żywo, ułatwiają szybkie sporządzanie notatek i podsumowań oraz umożliwiają szybkie wyszukiwanie informacji w sieci, obrazów i zdjęć w galerii, a także ustawień smartfonu. Całkowicie nowy Now Bar usprawnia działanie interfejsu i dodaje nowe funkcjonalności, a także zapewnia szybki dostęp bez konieczności odblokowywania telefonu. Funkcja Audio Eraser potrafi wykryć sześć rodzajów dźwięków i usunąć niepożądane z nagrań, zaś Auto Trim zapewni automatyczne przycinanie nagrań i rolek. Z kolei Google Gemini otwiera możliwość konwersacji z Gemini Live zapewniając natychmiastowy feedback, wyszukiwanie informacji po zakreśleniu lub usłyszeniu, wykonywanie streszczeń notatek i filmów, wykonywanie podsumowania dnia oraz szybkie usuwanie niechcianych dźwięków z nagrań wideo.
Pojemna bateria w Samsungu Galaxy S25
Bazowy model Samsung Galaxy S25 zasilany jest wydajnym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, który zapewnia nawet do 29 godzin odtwarzania wideo i żywotność do 2000 cykli. Telefon Samsung S25 obsługuje szybkie ładowanie przewodowe USB-C z mocą 25 W lub wyższą oraz ładowanie indukcyjne i zwrotne. Ładowarka nie wchodzi w skład zestawu, dlatego warto dobrać z oferty ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W bądź ładowarkę bezprzewodową indukcyjną Samsung.
Solidna konstrukcja z eleganckim designem
Samsung Galaxy S25 512 GB czerwony to telefon z mocną obudową z cienkimi ramkami Armor Aluminum, która zapewnia wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniem. Certyfikat IP68 jest gwarancją całkowitej odporności na kurz i pył, a także na zanurzenie w wodzie słodkiej do 1,5 m przez około 30 minut. Zapewnij smartfonowi dodatkową ochronę lub zmień jego wygląd z praktycznym etui do Samsung Galaxy S25.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6.2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 416 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 12 MP - ultraszerokokątny, 10 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.2 - ultraszerokokątny, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320) 30 kl./s; Slow motion: UHD 4K (do 120 kl./s), FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh (szczytowa), 3885 mAh (znamionowa) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 25 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Wi‑Fi (a/b/g/n/ac/6e/7), MIMO, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM lub nano SIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus 2, Ramka: Armor Aluminum |
| Odporność | IP68 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 146,9 mm |
| Szerokość (mm) | 70,5 mm |
| Grubość (mm) | 7,2 mm |
| Waga (g) | 162 g |
| Kolor | Czerwony |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS931BZRHEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806097040910 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.