Samsung Galaxy A57 5G 8/256 GB Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy A57 8/256GB Grey – szary
Samsung Galaxy A57 256 GB to smartfon, który łączy nowoczesne technologie z trwałością na lata. Wyposażony w wydajną baterię 5000 mAh oraz energooszczędne rozwiązania, zapewnia nawet do dwóch dni pracy bez ładowania. Solidna konstrukcja zwiększa jego żywotność, a zaawansowany aparat umożliwia uchwycenie ważnych momentów, również po zmroku dzięki trybowi Nightografia. Duży, 6,7-calowy ekran Super AMOLED Plus z odświeżaniem 120 Hz gwarantuje płynność podczas oglądania filmów i grania. Wydajniejsze o 15% CPU i GPU dbają o szybkość działania, a czytnik linii papilarnych zapewnia wygodne odblokowanie. Dane ze starego telefonu na Samsunga A57 przeniesiesz szybko dzięki Smart Switch.
Twoje selfie w wersji premium – Samsung A57
Samsung A57 wyposażono w zestaw trzech tylnych aparatów, które uchwycą każdą ważną chwilę. Funkcja Nightografia gwarantuje jasne nagrania oraz wyraźne zdjęcia nawet nocą i przy słabym oświetleniu. Główny aparat szerokokątny 50 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i 10-krotnym zoomem optycznym wykorzystuje ulepszoną technologię ISP, zapewniając większą szczegółowość i ograniczone rozmycie. Szersze ujęcia wykonasz obiektywem ultraszerokokątnym 12 Mpix, natomiast aparat makro 5 Mpix oddaje najdrobniejsze detale z bliska. Samsung A57 usprawnia tworzenie portretów wysokiej jakości, rozpoznając tło, pierwszy plan i niebo oraz automatycznie korygując odcień skóry. Przedni aparat 12 Mpix z Super HDR dba o dobrej jakości selfie, oferując żywe i nasycone kolory. Każde zdjęcie wykonane Galaxy A57 może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz, dzięki funkcjom AI wspierającym edycję.
Wyjątkowa jakość obrazu na ekranie Samsung A57
Samsung Galaxy A57 wyposażono w 6,7-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED Plus o rozdzielczości 1080 × 2340. Oglądaj wyraźne gry i wideo na ekranie z technologią Vision Booster oraz jasnością szczytową 1900 nitów, widocznym także w pełnym słońcu. Dynamiczne sceny zachowują płynność dzięki maksymalnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Cieńsze ramki wzmacniają immersję, dzięki czemu granie, streamowanie i scrollowanie to czysta przyjemność. Dopełnij wrażenia wizualne, dobierając kompatybilne słuchawki Samsung, które zapewnią wysoką jakość dźwięku podczas oglądania i grania.
Nawet 2 dni pracy - poznaj moc baterii Samsunga A57
Nowy Samsung Galaxy A57 oferuje typową pojemność baterii 5000 mAh (nominalnie 4905 mAh), co przekłada się nawet na 2 dni użytkowania telefonu. Możesz nieprzerwanie odtwarzać wideo do 29 godzin. Minimalna wytrzymałość 1200 cykli sprawia, że urządzenie zachowuje wydajność przez lata. Energię szybko uzupełnisz dzięki technologii Super Fast Charging 2.0, osiągając 60% w 30 minut przy użyciu przewodowej ładowarki USB-C dostępnej w AB Foto.
Wysoka wydajność Samsunga Galaxy A57 5G
Smartfon Samsung Galaxy A57 5G wyposażono w 8-rdzeniowy procesor Samsung Exynos 1680 z wydajnością CPU i GPU wyższą nawet o 15%. Telefon zapewnia płynne granie, edycję oraz odtwarzanie treści. Większa komora parowa skutecznie ogranicza nagrzewanie się urządzenia podczas intensywnej pracy. Wielozadaniowość wspiera ulepszona pamięć LPDDR5X 256 GB. Galaxy A57 działa na najnowszym systemie Android 16. Interfejs One UI 8.5 oferuje głębszą integrację ze sztuczną inteligencją, dzięki czemu urządzenie dopasowuje się do wymagań użytkownika. Bluetooth 6.0 zwiększa wydajność transmisji danych i ogranicza zużycie energii, wydłużając pracę smartwatcha Samsung Galaxy 8, słuchawek i akcesoriów. Pliki łatwo przeniesiesz między urządzeniami dzięki funkcji Quick Share. Obsługa DualSIM umożliwia korzystanie z dwóch numerów jednocześnie przy użyciu nano SIM, eSIM lub ich kombinacji. Dane chroni wielopoziomowa platforma bezpieczeństwa Samsung Knox. Smartfon otrzymuje 6 aktualizacji Androida i do 6 lat aktualizacji zabezpieczeń.
Sztuczna inteligencja w Samsung Galaxy A57
Telefon Samsung A57 z funkcjami sztucznej inteligencji ułatwia poszukiwanie inspiracji oraz edycję zdjęć i wideo. Opcja Circle to Search Google Gemini w smartfonach Galaxy umożliwia wyszukanie wielu obiektów jednocześnie. Awesome Intelligence Samsunga oferuje szerokie możliwości szybkiej edycji zdjęć bezpośrednio w galerii. Skorzystaj z Object Eraser, aby usunąć niechciane elementy z kadru. Funkcja Best Face sprawia, że na zdjęciach z bliskimi widoczne są najlepsze ujęcia twarzy. Wystarczy wykonać ruchome zdjęcie, a następnie wybrać odpowiednie ujęcie dla każdej osoby. Sugestia Edycji wskazuje optymalne poprawki, a Auto Trim automatyzuje przycinanie filmów.
Wytrzymała konstrukcja Galaxy A57
Samsung Galaxy A57 ma zaledwie 6,9 mm grubości i waży 179 g. Jego elegancki, smukły design z błyszczącym szklanym wykończeniem nadają mu nowoczesny charakter na co dzień. Konstrukcja spełniająca normę IP68 zapewnia wodoszczelność i pyłoszczelność, chroniąc urządzenie przed zalaniem i trudnymi warunkami. Solidna ramka oraz szkło Corning Gorilla Glass Victus+ zabezpieczają telefon przed stłuczeniami i zarysowaniami. Kompaktowa forma dobrze leży w dłoni i zwiększa komfort użytkowania. To połączenie stylu i trwałości dla wymagających użytkowników.
W opakowaniu:
-
Szary Samsung Galaxy A57 8/256GB
-
Kabel USB-C
-
Igła do wyjmowania karty
-
Skrócona instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 16 (One UI 8.5) |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 pikseli (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~385 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny obiektyw szerokokątny, 12 MP - ultra-szerokokątny, 5 MP - makro |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.8 - obiektyw szerokokątny, f/2.2 - tylny obiektyw ultra-szerokokątny, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (3840 x 2160)@30fps, Slow Motion: 240 klatek/sekundę @HD |
| Procesor | Samsung Exynos 1680 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 550 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5000 mAh; Bateria Litowo-jonowa; Czas pracy: do 29h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | ~45 W; Super Fast Charging 2.0 - 60% naładowania w 30 min. |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Bluetooth 5.6, Wi-Fi 6E, Wi-Fi Direct, Smart Switch (wersja PC) |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass Victus+, Ramka: aluminium |
| Odporność | IP68 (wodoszczelność i pyłoszczelność) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Funkcje AI (usuń obiekt, sugestia edycji, najkorzystniejsza twarz, transkrypcja głosowa, kadrowanie wideo), Funkcja Circle to Search, Wsparcie DeX, SmartThings i ASHA oraz dla urządzeń Samsung Gear; Zabezpieczenia Knox, Aktualizacje: do 31.03.32r. |
| Wysokość (mm) | 161.5 mm |
| Szerokość (mm) | 76.8 mm |
| Grubość (mm) | 6.9 mm |
| Waga (g) | 176 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy A |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SMA576BZADEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806099025847 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.