Przenośna stacja zasilania Anker Solix C800X Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C800X Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 768 Wh, 6 baterii LFP |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | 1 x AC, 1 x DC (XT‑60) solarne (max 300W), DC gniazdo samochodowe |
| Gniazda wyjściowe | 3 x AC, 1 x USB‑C (100W) 1 x USB-C (30W), 2 x USB‑A (12W), 1 x DC gniazdo samochodowe (12V 10A,120W) |
| Moc wejściowa (W) | 750 W, max 1100 W |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 1200 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 230 V AC |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V/ 9 V/15 V/20 V (USB-C), 230 V (AC), 12 V (DC) |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | 3 sposoby ładowania, Ładowania HyperFast do 100% w 58 min.; Zdalna kontrola aplikacji, Technologia SurgePad o mocy 1600W, Zakres temperatury roboczej: od -20°C do 40° |
| Zabezpieczenia | System zarządzania baterią (BMS), Zabezpieczenie przed przeciążeniem, nadprądowe, termiczne. Ostrzeżenie o wysokiej lub niskiej temperaturze |
| Certyfikaty | IP65 dla dołączonych lamp |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 20.5 x 37.1 x 25.3 cm |
| Waga | 10,5 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 194644187774 |
| Kod producenta (EAN) | A1755311 |
| Gwarancja | 60 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.