Przenośna stacja zasilania AgfaPhoto Powercube 300Pro Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania AgfaPhoto Powercube 300Pro Czarna - Black
AgfaPhoto PowerCube 300Pro to wydajna stacja zasilania o pojemności 278 Wh i mocy 150 W, wyposażona w gniazdo AC 230 V oraz porty USB Quick Charge do szybkiego ładowania laptopów, dronów i smartfonów. Dzięki niskiej wadze 2,2 kg, wbudowanej latarce LED i możliwości ładowania panelem solarnym, stanowi idealny powerbank na kemping, biwak oraz w sytuacjach awaryjnych.
Specyfikacja
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowe |
| Liczba złączy | 6 |
| Rodzaje złączy | 1x port USB 5V, 3.1A, 1x port USB Qualcomm Quick Charge 3.0, 3x port 5.5mm DC5521 (2xDC OUT / 1xDC IN), 1 x gniazdo 230V AC - złącze polskie / europejskie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Latarka z 2 trybami świecenia, w tym tryb światła SOS, jednoczesne zasilanie wielu urządzeń podłączonych do różnych portów, trwała obudowa, kompatybilny z panelem słonecznym AgfaPhoto SP120. |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Grubość | 8,8 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Akcesoria dodatkowe | 5.5 mm DC5521 przejściówka do zapalniczki samochodowej: 1x męska, 1x żeńska, 5.5 mm DC5521 adapter do panelu słonecznego, ładowarka sieciowa 100-240V 50/60Hz / Output 1.5A 28.5W. |
| Typ urządzenia | Przenośna stacja zasilania, powerbank |
| Typ akumulatora | Akumulatory litowo-jonowe |
| Pojemność akumulatora | 278 Wh |
| Żywotność | Cykle życia: > 500 |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 150 W |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeładowaniem, ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, ochrona nad prądowa, ochrona przed zwarciem. |
| Certyfikaty | CE, FCC, UN38.3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kod sklepu (SKU) | SB7393 |
| Kod producenta (EAN) | 4250175854724 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.