Powerbank magnetyczny mini Blitzwolf BW-P21 10000 mAh
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank magnetyczny mini Blitzwolf BW-P21 10000 mAh
Powerbank BlitzWolf BW-P21 to miniaturowy, szybki powerbank 10000 mAh, oferujący ładowanie 20W PD przez USB-C oraz 22,5W przez USB-A, idealny dla każdego, kto szuka kompaktowego zasilania do telefonu.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB Type-C: PD 20W, 1x USB-A: SCP 22,5W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik stanu naładowania LED. |
| Wysokość | 62 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Grubość | 26 mm |
| Waga | 176 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | BW-P21 |
| Kod producenta (EAN) | 5907085522609 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.